Od właściciela do dewelopera na portalach nieruchomości

Portalenieruchomosci.pl to serwis, który służy do dodawania ogłoszeń o nieruchomościach do wielu portali ogłoszeniowych polskich i zagranicznych. Jest narzędziem do skutecznego poszukiwania klientów na dom, mieszkanie lub działkę. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości i planujesz ją sprzedaż lub wynająć, to portalenieruhcomosci.pl są dla Ciebie.

Jak dodać ogłoszenie nieruchomości?

Prawdopodobnie portalenieruchomosci.pl posiada najprostszy sposób na dodanie ogłoszenia. Serwis zawiera bardzo intuicyjne i proste pola do wypełnienia: rodzaj nieruchomości, lokalizacja, najistotniejsze cechy nieruchomości, opis, cenę oraz zdjęcia. Opis powinien zawierać najważniejsze informacje o nieruchomości, ale krótkie i nie zbyt szczegółowe. Praktyka pokazuje, że długie opisy nie są chętnie czytane przez poszukujących nieruchomości. Istotne są natomiast zdjęcia. Najlepiej, jeśli będzie to 10 dobrych fotografii, oddających najważniejsze cechy nieruchomości, wykonane w dzień przy dobrym nasłonecznieniu. Bardzo ważne aby informacje zawarte w ogłoszeniu były rzetelne i prawdziwe.

Na koniec dodawania ogłoszenia, będziemy mieli do wyboru cztery pakiety portali oraz dodatkowe opcje wyróżnienia. Skuteczność sprzedaży w dużej mierze zależy od ilości portali, na których ukaże się nasza oferta. Warto rozważyć opcję z 153 portalami oraz wyróżnieniami i promocją na portalu społecznościowym- Facebook. To nieduży wydatek, który możemy zresztą zawrzeć w cenie nieruchomości. Ilość portali ma znaczenie. Więcej portali, to więcej osób które zobaczą nasze ogłoszenie. Dzięki temu zwiększymy szanse na szybką i skuteczną sprzedaż lub najem.

Cena za publikację ogłoszenia na okres 30 dni waha się od 59 zł do 119 zł, a zależy od pakietu portali, jaki wybierzemy. Wyłącznie od nas zależy ile zapłacimy za ogłoszenie oraz w których portalach klienci zobaczą naszą ofertę.

Po zamieszczeniu i opłaceniu ogłoszenia, system automatycznie publikuje oferty na wybranych przez nas portalach. Wystarczy już tylko czekać na maila lub telefon od potencjalnego klienta zainteresowanego naszą nieruchomością.

Dla kogo ten portal?

Tak jak wspominaliśmy na wstępie, portalenieruchomosci.pl to multiportal, służący do publikacji ogłoszeń w wielu portalach branży nieruchomości. Dzięki swej uniwersalności i prostocie przeznaczony jest dla każdego właściciela domu, działki, mieszkania, lokalu użytkowego lub obiektu. Dla tych, którzy chcą samodzielnie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

Już od 10 lat korzystają z tego narzędzia właściciele prywatni, małe biura pośrednictwa, deweloperzy, firmy, syndycy i komornicy. Jest to wygodne narzędzie do bezpośredniego sprzedawania nieruchomości.

Zapraszamy na portalenieruchomosci.pl

Poprzedni artykułHydroizolacja Warszawa- klucz do zachowania trwałości budynków
Następny artykułPodwozia gąsienicowe do maszyn – najważniejsze informacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj