Krajowy System eFaktur KSeF w Twojej firmie

faktury

KSeF to specjalna platforma, która umożliwia elektroniczne wystawianie i otrzymywanie faktur. Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Finansów odbieranie faktur ustrukturyzowanych za pomocą tej platformy będzie wymagało akceptacji odbiorcy. Zgoda ta powinna zostać wyrażona zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi faktur elektronicznych, na przykład poprzez przesłanie jej pocztą elektroniczną.

Jakie korzyści zapewni KSeF Twojej firmie?

Poprzez wdrożenie Krajowego Systemu e-Faktur w swojej firmie zyskasz szereg korzyści, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie Twojego biznesu. Po pierwsze, skrócisz termin zwrotu podatku VAT z 60 do 40 dni, co pozwoli na szybsze pozyskanie środków finansowych. Dzięki stałemu dostępowi do faktur w systemie 24/7 zyskasz większą kontrolę nad swoimi finansami i łatwiej przeprowadzisz monitoring płatności.

Poza tym wprowadzenie eFaktur zagwarantuje bezpieczeństwo. Ustandaryzowany format dokumentów znacznie ograniczy błędy, a także zminimalizuje ryzyko zagubienia faktur. Unikniesz zatem niepotrzebnych problemów. To nie wszystko, ponieważ Krajowy System e-Faktur przyspieszy też proces obiegu pism, tym samym upraszczając kontrolę procedur w Twoim biznesie, szczególnie w dziale księgowości. Co więcej, brak obowiązku archiwizowania faktur papierowych oraz konieczności posiadania powierzchni na przechowywanie dokumentów zredukuje koszty funkcjonowania placówki.

 faktury

Dlaczego warto współpracować z Infinite IT Solutions?

Infinite IT Solutions ma ugruntowaną pozycję na rynku usług cyfrowej transformacji i obiegu dokumentów w Polsce. Zespołowi zaufało wiele firm, z którymi współpraca trwa już od 18 lat. Wysoka jakość rozwiązań przekłada się na popularność marki.

Współpraca z Ministerstwem w kwestii projektu KSeF jest dowodem na zaawansowaną technologicznie pozycję przedsiębiorstwa w Polsce. Poprzez platformę Infinite EDI eksperci umożliwią Ci błyskawiczną, a przede wszystkim skuteczną integrację z rządowym systemem. Zyskasz opcję wysyłania i odbierania faktur z KSeF w czasie rzeczywistym zgodnie z regulacjami prawnymi.

Co oferuje system Infinite IT Solutions w ramach KSeF?

Współpraca z Infinite IT Solutions zapewni Ci przyjmowanie danych do faktur z wielu systemów jednocześnie, przy czym każdy z nich przekaże je w wielu formatach i plikach zależnie od Twoich potrzeb. Narzędzie spełni Twoje oczekiwania, ale z uwzględnieniem wymagań dla faktury ustrukturyzowanej. W celu uzyskania dokładności i zgodności z wytycznymi wspólnie z zespołem specjalistów przeprowadzisz niezbędne kontrole biznesowe i otrzymasz raporty zawierające wszystkie błędy.

Zawsze po zakończeniu procesu wystawiania faktury odbiorca Twojego dokumentu otrzyma powiadomienie, a plik z załącznikami zostanie przesłany w dogodny dla niego sposób. Ponadto z Infinite łatwo zarchiwizujesz dowody przeprowadzonej transakcji, w tym dane wejściowe, fakturę KSeF XML, UPO oraz faktury w innych formatach. Te rozwiązania pozwolą na szybkie i łatwe wystawianie dokumentów w bezpieczny sposób.

Poprzedni artykułKiedy warto skorzystać z usług agencji pracy tymczasowej?
Następny artykułJak stworzyć idealne case study?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj