Bonusy bukmacherskie od A do Z. Przewodnik dla początkującego typera

Bonusy bukmacherskie to oferty promocyjne, które oferują firmy bukmacherskie swoim klientom. Mogą przyjmować różne formy, takie jak bezpłatne zakłady, zwroty stawek, podwojenie wpłat lub dodatkowe środki na koncie gracza. Co jeszcze warto o nich wiedzieć i kiedy z nich korzystać? Oto najważniejsze informacje niezbędne dla każdego początkującego typera!

Czym są bonusy bukmacherskie?

Oferty promocyjne dla stałych i początkujących graczy, dające szansę na większe wygrane lub też minimalizację ryzyka związanego z obstawianiem. Właśnie tym są bonusy bukmacherskie, które można znaleźć w ofercie każdej dobrej i legalnie działającej firmy.

Istnieje wiele ich rodzajów, a najważniejsze, które można znaleźć u buków to:

  • bonusy od depozytu – taki bonus jest przyznawany graczom po dokonaniu pierwszego lub kolejnego depozytu. Zwykle jest to określony procent wartości wpłaty (np. 100%) lub też stała kwota,
  • bonusy bez depozytu – oferowane graczom bez wymagania wpłaty. Gracz otrzymuje go po prostu za założenie konta na stronie danego buka. Zwykle są to mniejsze kwoty lub bezpłatne zakłady,
  • zakłady bez ryzyka – gracz otrzymuje zwrot stawki, jeśli jego pierwszy zakład okaże się przegrany,
  • cashback – polega na zwrocie części lub całej przegranej kwoty, gdy kupon nie wejdzie.

W niektórych firmach gracze mogą liczyć dodatkowo na oferty promocyjne związane z poleceniem bukmachera znajomemu. W przypadku takiego bonusu bukmacherskiego zyskuje każda ze stron, czyli zarówno polecający, jak i polecany.

W jaki sposób wybierać bonusy bukmacherskie?

Absolutnym priorytetem jest to, aby zawsze korzystać z oferty legalnie działających firm bukmacherskich. Na polskim rynku jest ich wiele, a poznać można je m.in. po domenie zakończonej na .pl oraz tym, że znajdują się one w spisie Ministerstwa Finansów.

Poza tym konieczne jest czytanie regulaminów bonusów bukmacherskich. Powinny być one jasne i przejrzyste oraz dokładnie wskazywać, co jest wymagane w przypadku chęci skorzystania z oferty oraz co musi zrobić gracz. W takich regulaminach są też limity czasowe dla bonusów, a także kwotowe. W przypadku tych ostatnich często istnieją maksymalne kwoty, które można otrzymać lub maksymalne stawki, które można postawić przy użyciu takich ofert.

O czym jeszcze powinni pamiętać gracze? Przede wszystkim o tym, aby grać odpowiedzialnie i świadomie, najlepiej z wcześniejszym określeniem środków przypadających na grę, np. w danym okresie.

Które firmy mają najlepsze bonusy?

Firmy bukmacherskie prześcigają się w ofertach, które mają zachęcić graczy do korzystania z ich propozycji. Warto więc sprawdzać je na bieżąco oraz wybierać te, które wydają się najciekawsze. Trzeba także pamiętać, że często to niestety nielegalnie działające podmioty mają bardzo kuszące oferty. Nic jednak dziwnego, nie muszą one bowiem odprowadzać podatków na terenie naszego kraju. Takie bonusy lepiej jednak omijać. Gra u nielegalnego buka to bowiem m.in. ryzyko kary grzywny, gdyż jest to w praktyce postępowanie uznawane za przestępstwo skarbowe. Dodatkowo – w przypadku wygranej – typer będzie zmuszony do zwrotu wygranych środków. Jak więc widać, zdecydowanie nie warto ryzykować.

Podsumowując, wybierając bonus bukmacherski, należy dokładnie przeanalizować dostępne oferty i zwrócić uwagę na wymagania i ograniczenia danego bonusu, aby móc maksymalnie wykorzystać swoje szanse na wygraną. Warto jednak korzystać z takich propozycji, zwłaszcza na początku swojej gry. Dzięki temu można bowiem przetestować swoje siły w zakresie typowania, a także wygrywać więcej.

Poprzedni artykułJak przygotować się do sesji egzaminacyjnej?
Następny artykułJak wybrać odpowiednią rozdzielnicę elektryczną?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj