Koperty bąbelkowe – dokładnie takie jakich potrzebujesz

Wizerunek nowoczesnej firmy to nie tylko charakterystyczny logotyp czy obecność w social mediach. To również docieranie do odbiorców za pomocą atrakcyjnych kopert. Sprawdź jak możesz wzmocnić reakcję klientów na Twoje produkty!

Kreowanie mody biurowej wymaga wyobraźni – dzisiaj żadna wysyłka korespondencji czy przesyłek z produktami nie musi być nudna. Wręcz przeciwnie – odpowiednio dobrana koperta mocno wpływa na zapamiętywanie firmy. Na rynku jest wiele przedsiębiorstw oferujących identyczne produkty w różnych cenach, ale to właśnie wyróżniająca się koperta może sprawić, że klient wróci do firmy po kolejne zamówienie. Klienci coraz bardziej zwracają uwagę na sposób pakowania wysyłek – tutaj chodzi nie tylko o estetykę, ale i o to, by klient poczuł się wyjątkowy i niezwykle ważny dla firmy. To szczególne podejście do klientów ułatwia https://www.krainakopert.pl.

Rok 2014 był przełomowy jeśli chodzi o personalizację produktów. Stało się to za sprawą Coca – Cola i kampanii „Share a Coke” w Stanach Zjednoczonych – firma za pomocą cyfrowych pras przeznaczonych do produkcji spersonalizowanych etykiet z setkami imion zauroczyła cały świat, przez co nawet w Polsce można kupić napój z własnym imieniem. Za tym trendem podążają również hurtownie internetowe z kopertami – dzisiaj już każdy może złożyć zamówienie na koperty z własną grafiką lub może skorzystać z urozmaiconych szablonów. Jedną z takich hurtowni jest Kraina Kopert, gdzie można zamawiać koperty z gwarancją najwyższej jakości, z opcją indywidualizowania i personalizowanie opakowań. Bogaty wybór kopert sprawia, że każdy znajdzie produkt idealny dla siebie lub swojej instytucji lub firmy. Szybka realizacja zamówień wzbogaca poziom satysfakcji klientów.

Barwne koperty bąbelkowe zaskoczeniem w świecie biurowego designu

Każdy wie jak wygląda standardowa koperta bąbelkowa: zazwyczaj jest ona w kolorze białym lub beżowym. Obecnie nie trzeba ograniczać się do tych dwóch bazowych kolorów. Można wybierać wśród kolorów takich jak ciemnopomarańczowy, czerwony, zielony, żółty i niebieski – kolorowe papierowe koperty bąbelkowe występują w wielu rozmiarach. Różnorodność rozmiarów sprawia, że z łatwością można połączyć piękną kopertę z super produktem: każdy klient będzie tym mariażem zachwycony!

Czy koperty bąbelkowe występują w opcji ECO?

Zmiany klimatyczne sprawiają, że coraz więcej ludzi zwraca uwagę na produkty ECO. Ten trend jest bardzo wyraźny na przykład wśród influencerów, którzy coraz częściej podkreślają, że dana firma szanuje planetę i pakuje przesyłki w sposób ekologiczny. Także segregacja odpadów uświadamia ludziom, że trzeba decydować się na rozwiązania stricte ekologiczne. Idealną propozycją dla wszelkiego rodzaju przesyłek są koperty bąbelkowe ECO metalizowane, które mają ścisły związek z recyclingiem (są wyprodukowane w 80% z plastiku wywodzącego się z recyklingu). Metalizowana powłoka rzuca się w oczy i wyróżnia przesyłkę na tle innych paczek.

Dlaczego warto zamawiać koperty bąbelkowe?

Koperty bąbelkowe zapewniają bezpieczeństwo przesyłek – można mieć gwarancję, że klienci otrzymają zamówienie bez uszkodzeń w transporcie. Można zapakować w nie wiele produktów (tego rodzaju kopert występują w różnych rozmiarach). Są estetyczne, nie wymagają oklejania taśmami, bardzo łatwo jest umieścić na nich etykietę z adresem. Personalizacja takich kopert to zabieg prosty – zawsze można skonsultować takie działanie z profesjonalistami z Kariny Kopert, którzy pomogą w doborze produktów. Kolorowe koperty bąbelkowe z pewnością zwracają uwagę klientów, co zdecydowanie wpływa na ich lojalność wobec firm.

Poprzedni artykułJakie są najczęściej spotykane błędy na stronach sklepów internetowych?
Następny artykułJak krok po kroku prawidłowo prać i czyścić wykładziny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj