Firmy od transportu drogowego w Polsce – TOP 5 znanych i polecanych firm logistycznych

Firmy od transportu drogowego w Polsce - TOP 5 znanych i polecanych firm logistycznych

Transport drogowy w Polsce odgrywa bardzo ważną rolę, gdyż aż 85% ładunków jest przewożona za pomocą ciężarówek. Tak wielki popyt powoduje, że na rynku powstają kolejne firmy zajmujące się spedycją i transportem, nie tylko w kraju, ale także za granicą. Jeśli szukasz zaufanej firmy, aby zlecić jej przewóz dowolnego ładunku, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Fracht – gwarancja niezawodności

Firma ta jest jedną z najbardziej znanych firm transportowych w Polsce, posiada flotę składającą się z około 50 samochodów, z czego każdy z nich ma możliwość przewiezienia do 24 ton towaru, a średni wiek tych pojazdów wynosi 2 lata, dzięki czemu ryzyko usterek jest bardzo niewielkie. Ponadto spółka ta współpracuje z wieloma partnerami, którzy zapewniają dodatkowo dostępność ponad 250 pojazdów. Firma Fracht funkcjonuje na polskim rynku usług transportowych już od 20 lat. Więcej na temat oferty transportu drogowego oraz współpracy ze spółką Fracht można przeczytać na stronie www.fracht.pl/oferta/rodzaj/transport-drogowy/. Adres siedziby głównej firmy to: ul. Góralska 30, 53-610 Wrocław.

Rohlig Suus Logistics – operator logistyczny o globalnych możliwościach

To, co wyróżnia tę firmę spośród innych na Polskim rynku, jest jej niezwykle szeroki zakres możliwości. Wachlarz usług obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, a także usługi magazynowe czy projekty cargo. Niezwykle sprawny system dystrybucji drobnicowej gwarantuje dostawę ładunku na terenie Polski w czasie 24 godzin. Adres, pod którym znajduje się siedziba firmy to: ul. Emilii Plater 10 lok. 600-669 Warszawa.

Abakus Logistics – kompleksowe rozwiązania

Firma Abakus Logistics oferuje transport krajowy całopojazdowy, transport międzynarodowy całopojazdowy, transport krajowy i międzynarodowy drobnicowy, spedycję krajową i międzynarodową, a także transport ekspresowy zarówno w kraju jak i za granicą. Firma ta wyróżnia się także prowadzeniem doradztwa w zakresie transportu i spedycji oraz usługą transportu mienia przesiedleńczego.

PATKAR HOLDING GROUP – solidność i elastyczne podejście do klienta

Oferta Patkar Holding Group jest bardzo szeroka, a swym zasięgiem obejmuje niemal całą Europę. Firma ta podejmuje się nietypowych zleceń, jak np. transport antybiotyków. Tabor obejmuje samochody z ładownością od 3,5 tony do 24 ton, a także pojazdy nienormatywne. Na jej stronie znajdziemy wiele bardzo pozytywnych referencji. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: 42-700 Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 54.

SPEED-TRANS – niezawodny transport na terenie Polski

Jeśli szukasz firmy transportowo-spedycyjnej, której chcesz powierzyć wykonanie zlecenia transportu chłodniczego, niskopodwoziowego lub zlecić przeprowadzkę, to SPEED-TRANS jest dobrym wyborem. Firma ta posiada ogólnopolską bazę samochodów oraz doświadczonych kierowców, a ponadto oferuje pomoc i doradztwo transportowo-spedycyjne. Siedzibę firmy znajdziesz pod adresem: ul. Modlińska 6, 03 – 216 Warszawa, woj. mazowieckie – Polska.

Poprzedni artykułGwałtownie przybywa firm budowlanych niepłacących bankom i kontrahentom
Następny artykułBiletomaty autobusowe i kolejowe – jak usprawniają podróżowanie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj