Zwrot podatku z Danii z biurem rachunkowym. Szybko i bezpiecznie otrzymasz pieniądze na konto. Sprawdź jakie to proste!

Dania to kraj, w którym mieszka i pracuje około 30 tysięcy Polaków. Głównym powodem ich wyjazdu są wysokie zarobki i atrakcyjne świadczenia socjalne. Nie bez znaczenia mają również dobre połączenia lotnicze. Lot z Warszawy trwa zaledwie półtorej godziny. Polacy w pracy sezonowej mogą zarobić nawet kilkanaście tysięcy złotych. To spore oszczędności, a dodatkową sumę mogą zdobyć ze zwrotu podatku z Danii. Warunkiem jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zbliża się termin rozliczenia z duńskim urzędem? Sprawdź, jak szybko wyślesz swoją deklarację do SKAT.

Pobierz, wypełnij dokumenty i odeślij do Borsuk Podatki. My zajmiemy się resztą!

Jaki termin mają podatnicy na złożenie deklaracji podatkowej do urzędu skarbowego? Widnieje on na Årsopgørelse, którą otrzymujemy ze SKAT. Jest to 1 maja lub 1 lipca. Za brak rozliczenia duński system podatkowy przewiduje kary finansowe dla podatników, które mogą wynieść nawet 5 tysięcy duńskich koron. Nie jest to opłacalne.

Od teraz nie musisz martwić się o skomplikowane formalności. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcami z Borsuk Podatki. Wypełnij niezbędne dokumenty, a następnie wyślij je za pomocą poczty elektronicznej. Biuro rachunkowe Borsuk Podatki zajmie się resztą formalności.

Rozliczenie podatku z Danii – co jeszcze musisz wiedzieć?

Jedną z istotnych kwestii przy rozliczaniu podatku z Danii jest skorzystanie z ulg podatkowych. Dotyczą one, np. zwrotu kosztów podróży między Polską a Danią, zakwaterowania oraz wyżywienia. Polacy mogą również skorzystać z rozliczenia wspólnego z małżonkiem. Dokumentem uprawniającym do prawidłowego wypełnienia deklaracji podatkowej jest Oplysingsseddel, gdzie znajdziemy informacje podsumowujące zarobki pracownika. System podatkowy w Danii daje możliwość rozliczenia nawet do 3 lat wstecz, a średnia kwota zwrotu podatku to nawet 1200 euro. Jest więc o co się starać. Pieniądze na konto trafiają maksymalnie do 6 miesięcy.

Odzyskaj pieniądze z Borsuk Podatki. Nie zwlekaj i rozlicz się już dziś!

Rozliczenie podatku Dania z Borsuk Podatki to bezpieczna i szybka forma załatwienia niezbędnych formalności przez Internet. Za sprawą wieloletniego doświadczenia udało się przed ponad 20 lat działalności odzyskać dla naszych rodaków blisko 150 milionów euro. Kwota ta pochodzi m.in. z błędnego obliczania składek na podatek dochodowy. Dołącz do zadowolonych klientów i rozlicz swój podatek z biurem świadczącym pomoc w zwrocie podatku z zagranicy – Borsuk Podatki. Pieniądze już na Ciebie czekają!

Poprzedni artykułKorzystanie z kancelarii adwokackiej – jakie cechy powinien mieć dobry prawnik?
Następny artykuł4 fakty i mity o przebranżowieniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj