Zebra Technologies wspiera pracowników pierwszej linii za pomocą komputerów mobilnych nowej generacji

Nowe dotykowe komputery mobilne TC53/TC58 oferują mobilne wymiarowanie oraz funkcję płatności zbliżeniowej (ang. tap-to-pay), co pozwala na sprostanie potrzebom dynamicznych procesów biznesowych.

Urządzenia, wyposażone w innowacyjne technologie, pozwalają kierownictwu firm i menedżerom IT na zwiększenie wydajności operacyjnej, wykorzystanie nowych możliwości w bezpośrednich kontaktach z klientami oraz redukcję kosztów. Seria TC53/TC58, wyposażona jest w najnowsze czujniki i technologie bezprzewodowe 5G i Wi-Fi 6E, jak również ekrany o najwyższej w swej klasie rozdzielczości i jasności. Takie rozwiązanie pozwala sprzedawcom, listonoszom, kurierom oraz pracownikom terenowym na korzystanie z zalet mobilnego wymiarowania, mobilnych punktów sprzedaży (mPOS) oraz aplikacji usprawniających komunikację między pracownikami, dzięki czemu mogą zwiększać produktywność oraz podnosić poziom obsługi klientów.

Seria TC53/TC58 posiada funkcję Zebra Dimensioning™ Certified Mobile Parcel. Jest to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w branży, które wykorzystuje zintegrowany czujnik u ToF – Time of Flight, w celu zmierzenia paczki i wyliczenia kosztu dostawy na dotykowych komputerach mobilnych firmy Zebra za naciśnięciem jednego przycisku. Efekt to duża oszczędność czasu potrzebnego na ustalanie cen czy pomiaru przesyłek. Ponadto, komputery mobilne TC53/TC58 oferują funkcję płatności dotykowej (ang. tap-to-pay), co pozwala na prowadzenie sprzedaży praktycznie w każdym miejscu. Te wszechstronne urządzenia można również przekształcić w przenośne stacje robocze lub kompletny, hybrydowy punkt sprzedaży (POS), radio dwukierunkowe typu PTT (Push-To-Talk), telefon podłączony do centrali abonenckiej (PBX) lub czytnik zdalnej identyfikacji radiowej (RFID), umożliwiające skuteczniejszą współpracę zespołu i zwiększenie produktywności.

Innowacyjne komputery mobilne Zebra zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach pierwszej linii, miejscach pracy pierwszej linii oraz przepływach pracy na pierwszej linii. Cechuje je łatwość użytkowania, wytrzymałość i solidność. Specjalnie zaprojektowana seria TC53/TC58 proponuje nowy, współczesny design, w tym zaawansowany ekran na całą szerokość urządzenia, który pozwala pracownikom dostrzegać większą ilość informacji jednocześnie. Wiodąca w branży technologia Intellifocus™ stworzona przez firmę Zebra umożliwia użytkownikom skanowanie przedmiotów trzymanych w ręku, znajdujących się na drugim końcu pokoju lub na najwyższej półce, dodatkowo zwiększając produktywność pracowników. Ponadto, seria TC53/TC58 zawiera zintegrowaną kamerę o najwyższej w tej klasie rozdzielczości 16 megapikseli, z opcjonalną stabilizacją optyczną obrazu (OIS), pozwalającą robić ostre, ukazujące szczegóły zdjęcia. Dzięki temu możliwe jest udokumentowanie stanu produktu oraz dostawy.

„Współczesny biznes znajduje się pod presją wynikającą z dynamicznych zmian oczekiwań i doświadczeń klientów” – powiedziała Julie Johnson, Vice President and General Manager of Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies. „Nasze flagowe komputery mobilne TC53/TC58 reprezentują nową generację urządzeń Zebra, które pomogą przedsiębiorstwom na nowo zdefiniować oferowane usługi oraz wsparcie. Jednocześnie zapewniają one mobilnym pracownikom szybszy i bardziej wiarygodny dostęp do informacji potrzebnych do wykonywania zadań służbowych.”

Podczas projektowania serii TC53/TC58 firma Zebra starała się stworzyć wyjątkowo wytrzymały komputer mobilny (cecha konieczna w branży), spełniający wymogi nowych technologii bezprzewodowych, takich jak 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth oraz CBRS private LTE (tylko w USA). Urządzenia z seri TC53/TC58 firmy Zebra to jedne z pierwszych komputerów, które wykorzystują materiały kompozytowe z włóknami dodatkowymi, aby wzmocnić urządzenie przy zachowaniu nowoczesnego, ergonomicznego designu. Ten zaawansowany materiał będzie dostępny w wybranych wysokiej jakości modelach, które wejdą do sprzedaży w drugiej połowie 2022 r.

Seria dotykowych komputerów mobilnych TC53/TC58 wykorzystuje moc Mobility DNA™, najszerszego w branży wachlarzu oprogramowania, które pozwala użytkownikom na wykorzystywanie pełni możliwości urządzenia przez cały okres jego funkcjonowania, uproszczenie systemów informatycznych oraz zmniejszenie kosztów użytkowania. Zebra Mobility DNA, zbudowane w oparciu o przekonanie, że każda nowoczesna decyzja dotycząca sprzętu jest tak naprawdę ukrytą decyzją dotyczącą oprogramowania, pozwala firmom zwiększyć bezpieczeństwo urządzeń, ich szybsze wykorzystywanie, łatwiejsze zarządzanie nimi i kontrolę nad nimi oraz zwiększyć produktywności pracowników dzięki nowym funkcjom, które umożliwiają użytkownikom szybsze i prostsze zbieranie niezbędnych danych.

Najważniejsze informacje

  • Nowa seria dotykowych komputerów mobilnych TC53/TC58 zapewnia sprzedawcom stacjonarnym, kurierom, sprzedawcom terenowym i pracownikom usługowym najnowsze technologie bezprzewodowe oraz czujniki, pozwalające na zwiększenie produktywności i skuteczności oraz na bardziej rzetelny dostęp do niezbędnych informacji.
  • Urządzenia z serii TC53/TC58 firmy Zebra to jedne z pierwszych komputerów mobilnych, które wykorzystują materiały kompozytowe z włóknami dodatkowymi, aby wzmocnić urządzenie przy zachowaniu nowoczesnego, ergonomicznego designu.
  • Zebra Dimensioning – Certified Mobile Parcel to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które pozwala na dokładne wyliczenie wymiarów przesyłki oraz kosztów dostawy, eliminując żmudny proces sprawdzania cen oraz ręcznych pomiarów, dzięki czemu usługi i dostawy są realizowane szybciej. To rozwiązanie będzie dostępne w drugiej połowie 2022 r.
Poprzedni artykułZacznij sprzedaż online w ramach Allegro
Następny artykułLegalizacja pracy cudzoziemców w Polsce: za i przeciw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj