Wypełniacze do paczek – czy aby na pewno są eko?

Wypełnienie pustych przestrzeni w opakowaniach spełnia ważną rolę podczas ich transportu, a także wpływa na odbiór przez klienta. Odpowiednio dobrane wypełnienie gwarantuje bezpieczeństwo transportowanych produktów.

Wybierz eko wypełniacz

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne wypełniacze, które oprócz ochrony przedmiotów przeznaczonych do wysyłki przyczynią się także do ochrony środowiska przed zaśmieceniem. Poznaj nasze produkty i dowiedz się więcej na ich temat:

Skropak

Skropak to przyjazny środowisku materiał przeznaczone do zabezpieczania przesyłek w transporcie. Wykonany jest na bazie materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest w 100% biodegradowalny i nietoksyczny. Może być ponownie wykorzystany lub łatwo i bezpiecznie utylizowany poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie. Skropak nie zawiera toksycznych dodatków, co minimalizuje ryzyko wywołania podrażnień u dzieci. Produkt jest też bezpieczny dla zwierząt domowych.

Flopak

Podobnie do Skropaka jest materiałem przyjaznym środowisku. To pierwszy polistyrenowym wypełniacz wykonany z materiału w 100% podlegającemu recyklingowi, który ulega degradacji na skutek oddziaływania mikroorganizmów. Może on być również poddany recyklingowi, a także wiele razy ponownie używany.

Ekologiczne wypełniacze papierowe

Wypełniacze papierowe to produkt tak popularny i tak przydatny, że o jego właściwościach nie trzeba mówić wiele. Papierowe wypełniacze to przede wszystkim ekologiczna alternatywa dla wszystkich innych wykonanych z materiałów nieekologicznych, a więc z folii czy plastiku. Ponadto papierowe wypełniacze oprócz zapewniania bezpieczeństwa mogą służyć jako element dekoracyjny paczki.

Bądź eko z neopak.pl

Eko wypełniacze, które znajdują się w naszej ofercie to propozycja dla tych z Państwa, którzy poszukują ekologicznych rozwiązań na miarę XXI wieku. W czasach, gdzie dbałość o dobro planety staje się obowiązkiem każdego człowieka, tego typu wypełniacze to rozsądne wyjście. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – kliknij.

Poprzedni artykułDyskonty szukają sprzedawców – jak walczą o kasjerów?
Następny artykułJak skutecznie pozyskać pożyczkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj