Wyjątkowy produkt w wyjątkowym opakowaniu

Rękodzieła, jedyne w swoim rodzaju, zwłaszcza te wysokiej klasy, przepiękne, na które wystarczy tylko spojrzeć, aby dostrzec długie wieczory pełne poświęcenia i cierpliwości. W dobie konsumpcjonizmu i przepełnionych półek sklepowych, bezustannie szukamy unikalności, której one dostarczają. Rzeczy niezwykłe pragniemy darować osobom, które są dla nas wyjątkowe. Czymże jednak, byłby nawet najbardziej wyjątkowy prezent bez wspaniałego opakowania.

Promocja konieczna

Coraz więcej rękodzielników i rękodzielniczek podczas sprzedaży swoich produktów, proponuje nietuzinkowe opakowania. Świadomość konieczności promocji wypracowanej przez siebie, marki jest coraz większa. Chcąc wypromować swoje rękodzieło na pudełkach, warto zgłosić się do producenta opakowań z tektury litej. Chociaż mogłoby się wydawać, że klasyczne opakowania papierowe mogą być nudne, wcale tak nie jest. Na rynku dostępne są pudełka najróżniejszego typu m.in. fasonowe, ażurowe, z wieczkiem, składane, klejone lub bez klejenia, z dnem automatycznym, podwójnymi ściankami itp. Pudełka w dowolnych kształtach, wymiarach i przeznaczeniu na kosmetyki, alkohol, odzież, produkty jubilerskie, czy artykuły spożywcze. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego produktu.

Najnowsze technologie

Chcąc mieć najlepsze opakowania, należy zgłosić się do najlepszych tzn. tam gdzie wykorzystywane są najnowsze technologie. Drukarnia AN Studio z Poznania to jedyny w Polsce producent opakowań kartonowych wykorzystujący technologie wykrawania HIGHCON, umożliwiającą produkcję najbardziej skomplikowanych wzorów kartonów. Precyzja lasera i polimerowa technologia bigowania pozwala opracować wzory, niemożliwe do zrealizowania przy wykorzystaniu tradycyjnego sztancowania. Nie każdy również wie o tym, że ominięcie produkcji wykrojnika skraca czas produkcji, a co najistotniejsze umożliwia wykonanie prototypów testowych, czy niewielkich serii opakowań.

Ekologia to konieczność

W dobie ekologii i no waste, jako sposobu na życie, nie bez znaczenia jest fakt, że opakowania papierowe mogą być poddane recyklingowi nawet kilkukrotnie. Dzięki społecznej świadomości opakowania tekturowe są wykorzystywane w bardzo wielu branżach na świecie. Producenci opakowań kartonowych oferują zarówno opakowania detaliczne, okolicznościowe, jak i reklamowe w dowolnych kształtach, klasyczne pudełka papierowe, ale też niestandardowe opakowania, dzięki którym skutecznie wyróżnimy nasze produkty np. poprzez umieszczenie na nich wybranego projektu graficznego.

Poprzedni artykułCzym są autoklawy kosmetyczne i medyczne?
Następny artykułLongines – ponadczasowe zegarki do zadań specjalnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj