WAPRO Kaper – łatwa księgowość w małej firmie

Nie wiesz, jak prowadzić księgowość w swojej firmie? Wybierz specjalne oprogramowanie WAPRO Kaper i zajmuj się nią samodzielnie!

Wielu przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z usług księgowych w biurach rachunkowych. To korzystne rozwiązanie, niemniej jednak pociąga za sobą stałe, dość wysokie koszty. Jest jednak alternatywa – to specjalne oprogramowanie komputerowe wspierające samodzielną księgowość. Jednym z liderów w tej kategorii jest WAPRO Kaper od Asseco. Co warto o nim wiedzieć?

Księgowość w małej firmie – także bez specjalistycznej wiedzy!

Panuje przekonanie, że do prowadzenia własnej księgowości wymagana jest specjalistyczna wiedza. Nie trzeba jednak kończyć studiów w tym właśnie kierunku, aby samodzielnie zajmować się swoimi rozliczeniami.

Dzisiaj, gdy przedsiębiorcy posiadają do swojej dyspozycji pełną paletę oprogramowania wspierającego prowadzenie księgowości, nie muszą już za każdym razem kontaktować się z zewnętrznym biurem. Wszystkie czynności można wykonać wówczas we własnym zakresie!

Kluczem jest wówczas wybór takiego oprogramowania, które będzie jednocześnie oferowało dostęp do wszystkich wymaganych funkcji, a przy tym będzie proste w obsłudze nawet dla tych użytkowników, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy.

Te wszystkie wymagania może spełnić oprogramowanie WAPRO Kaper, które dostarczane jest przez polskiego lidera w branży oprogramowania dla firm – Asseco.

WAPRO Kaper – co warto o nim wiedzieć?

Oprogramowanie księgowe dla małych firm WAPRO Kaper pozwala na prowadzenie księgowości oraz ryczałtu za pomocą szeregu prostych narzędzi. Użytkownicy oprogramowania mogą prowadzić wówczas samodzielnie dokumentację księgową swojej firmy, rozliczać podatki, a także prowadzić sprawy z ZUS.

Oprogramowanie to wchodzi w skład większego systemu informatycznego WAPRO, które dedykowane jest dla małych firm.

Wśród podstawowych funkcji oferowanych przez program WAPRO Kaper znajdują się:

  • księgowość prowadzona w następujących wariantach: podatkowa księga przychodów i rozchodów (KPiR), ryczał ewidencjonowany, powadzenie rozliczeń dochodów z najmu
  • przygotowywanie i prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • rozliczanie przebiegów flot firmowych
  • obsługa wypłat pracowników firmy

Warto przy tym zaznaczyć, że oprogramowanie WAPRO Kaper może być wykorzystywane nie tylko przez przedsiębiorstwa w różnych branżach, ale również jako system komputerowy dla biur rachunkowych.

Jakie są główne korzyści z wdrożenia oprogramowania WAPRO Kaper?

Oprogramowanie księgowe WAPRO Kaper niesie ze sobą szereg różnych korzyści, które przedsiębiorcy mogą zauważyć praktycznie od pierwszego dnia jego wdrożenia. Co decyduje o jego powodzeniu?

Zalety programu WAPRO Kaper:

  • szeroka gama pomocnych narzędzi umożliwiających prowadzenie księgowości w małej firmie – pomagają one w jeszcze efektywniejszym działaniu przedsiębiorstwa
  • automatyzacja procesów – poprzez tę funkcję firma może oszczędzać czas na formalnościach, a także wyeliminować błędy, które pojawiają się przy rozliczeniach ręcznych
  • zgodność z obecnie obowiązującymi przepisami – oprogramowanie WAPRO Kaper jest na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu przedsiębiorca ma pewność, że pracuje na bazie najnowszych przepisów prawnych
  • intuicyjna, prosta obsługa – możliwość korzystania z funkcji bez czasochłonnej nauki obsługi oprogramowania
  • łatwe wdrożenie – przypomina zainstalowanie zwykłego programu komputerowego

Wybierz oprogramowanie WAPRO dla swojej firmy!

Oferowane przez Asseco oprogramowanie WAPRO przeznaczone dla małych firm cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem i wybierane jest przez wielu przedsiębiorców. Jak można je wdrożyć w swojej firmie?

W tym celu najlepiej skontaktować się z certyfikowanym partnerem firmy Asseco, który zapewni wówczas kompleksową i fachową obsługę w ramach doboru najlepszego oprogramowania, a także jego instalacji.

Usługi tego typu oferuje również firma ITCenter z Warszawy, która posiada ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie obsługi informatycznej firm, w tym głównie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Dokładne informacje o prezentowanym programie, a także o wdrożeniach z firmą IT Center można znaleźć na stronie internetowej: https://waproprogramy.pl/produkt/wapro-kaper/.

Poprzedni artykułMarketing B2B
Następny artykułJakie zastosowania mają hale termiczne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj