Starannie wykonane pufy kostki jako nowoczesny sposób na reklamę

W ostatnim czasie podczas różnego rodzaju eventów czy wydarzeń promujących działalność danej firmy coraz częściej można spotkać się z takimi nośnikami reklamy jak pufy kostki. Choć tego typu produkty są stosunkowo nowym rozwiązaniem w marketingu, z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem przedsiębiorców. Trudno się temu dziwić — oprócz tego, że pufy kostki skutecznie przyciągają spojrzenia potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych, wyróżniają się również funkcjonalnością, którą można wykorzystać podczas targów czy konferencji. Dlatego też wspomniane kostki reklamowe często stają się wygodnymi siedzeniami podczas prelekcji, prowizorycznym stolikiem w przypadku targów lub świetnym tłem do ścianki zdjęciowej. Warto dowiedzieć się, do czego jeszcze można wykorzystać pufy kostki i w jaki sposób je zaprojektować, aby wzbudzały duże zainteresowanie.

Co sprawia, że pufy kostki wyróżniają się skutecznością w reklamie i funkcjonalnością?

To prawda, że decydując się na reklamowe pufy kostki, zyskujemy nie tylko komfortowe miejsce do siedzenia, ale przede wszystkim inwestujemy w skuteczny marketing. Dzieje się tak, ponieważ wszelkiego rodzaju kostki wyróżniające się starannym wykonaniem nie są aż tak popularne, jak powszechnie występujące broszury, ulotki czy plakaty. Z tego też powodu szybciej zwracają na siebie uwagę potencjalnego klienta i pomagają tym samym rozpowszechnić nazwę lub logo danej firmy. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że za sprawą nieco większych wymiarów możemy z powodzeniem umieścić na nich ważne informacje czy przedstawić krótko działalność przedsiębiorstwa. Ponadto dużym uznaniem cieszą się pufy kostki z nadrukowanymi literami, z których można ułożyć nazwę reklamowanej firmy.

Oprócz tego niewątpliwą zaletą reklamowych puf kostek okazuje się możliwość wykorzystania ich w wielu ciekawych miejscach. Mimo że pufy kostki świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju targów czy innych eventów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na co dzień znajdowały się w biurze, zapewniając klientom miejsce do odpoczynku lub tworząc interesującą reklamę wewnątrz budynku. Warto jednak przemyśleć, jakie będzie ich najważniejsze zastosowanie jeszcze przed złożeniem zamówienia — wówczas zdecydujemy, czy bardziej zależy nam na wytrzymałości tego typu produktów, czy na ich wygodnym wypełnieniu. Starannie wykonane i trwałe pufy kostki można znaleźć między innymi w ofercie firmy Inventini, która specjalizuje się w tworzeniu tego typu nośników reklamowych.

Jak dobrać idealne pufy kostki?

Decydując się na pufy kostki, warto zwrócić szczególną uwagę na ich wypełnienie czy wytrzymałość, ale także na kształt. We wspomnianej firmie Inventini można znaleźć między innymi ciekawe pufy kostki w kształcie kwadratu, prostokąta czy walca. Ponadto nie bez znaczenia okazują się wymiary zamówionych kostek — godne uwagi firmy zajmujące się produkcją akcesoriów reklamowych zazwyczaj stwarzają możliwość wyboru różnego rodzaju wzorów oraz rozmiarów poszczególnych kostek. Dzięki temu można z powodzeniem dopasować ich wymiary lub kształt do wybranego projektu.

Poprzedni artykułAparaty słuchowe – kiedy wybrać aparaty zauszne, a kiedy wewnątrzuszne?
Następny artykułIle kosztują naklejki z logo firmy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj