Rynek pierwotny – zalety nowych mieszkań

Rynek pierwotny – zalety nowych mieszkań

Każda z osób planująca zakup mieszkania staje przed nieuniknionym wyborem – rynek pierwotny czy wtórny? Obie opcje mają swoje mocne i słabe strony, często jednak okazuje się, że koszty zarówno w przypadku nowych mieszkań, jak i tych używanych mogą być zbliżone, a to ze względu na konieczność remontu w tym drugim przypadku, w wielu sytuacjach wychodzącą dopiero po pewnym czasie od zakupu. Poniżej przedstawiamy zalety, jakie płyną z zakupu nowego mieszkania od dewelopera w Markach, miasteczku pod Warszawą.

Nowe mieszkania w Markach to w pełni Twoja przestrzeń

Ogromną zaletą, która przeważa nad lokalami używanymi, jest możliwość dowolnej aranżacji swojego nowego mieszkania. Otrzymujesz nowoczesny lokal w idealnym stanie, przygotowany pod takie wyposażenie, jakie tylko sobie wymarzysz. Nie trzeba w nim wykonywać żadnych dodatkowych prac – nieruchomości w Markach (http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/) są bowiem wykończone przez dewelopera i posiadają wstawione już antywłamaniowe drzwi wejściowe, okna PCV, grzejniki i parapety. Każdy pokój jest także w pełni okablowany (elektryka, TV i telefon), posiada gniazdka i włączniki świateł. Możesz także zlecić instalację kuchenki elektrycznej lub indukcyjnej, w zależności od Twoich preferencji.

Lokale używane nie dają tak dużych możliwości – kosztowne przeróbki i remonty po poprzednich właścicielach czasem nie wystarczają, by otrzymać wnętrza dopasowane do swojego gustu i potrzeb.

Nieruchomości rynku pierwotnego nie wymagają kosztownych remontów

Jedną z najważniejszych zalet nieruchomości rynku pierwotnego jest fakt, że nie trzeba przeznaczać przy nich budżetu na remont i naprawy. Nowe mieszkania na sprzedaż oddawane są w idealnym stanie, z nieużywanym wyposażeniem i w pełni sprawnymi instalacjami. Sprawia to, że mogą posłużyć bez remontu czy nawet odświeżania przez wiele lat, nie generując właścicielom dodatkowych kosztów.

Mieszkania używane niestety niemal zawsze wiążą się z remontami, których koszty zazwyczaj okazują się o wiele większe, niż było przewidywane przy zakupie. Czasem nie wystarczy bowiem zmiana mebli i kolorów na ścianach – wiele osób boryka się z problemami przestarzałych instalacji i innych poważniejszych usterek.

Nowe mieszkania od dewelopera – wiesz, co dostajesz

Kolejną zaletą nowych mieszkań od dewelopera jest pełna świadomość tego, co się dostaje. Otrzymujesz wykończony, przygotowany do wyposażenia lokal z w pełni sprawnymi instalacjami. Nic Cię nie zaskoczy – w przeciwieństwie do nieruchomości używanych, które niemal zawsze skrywają przykre tajemnice w postaci ukrytych wad.

Możesz postarać się o dofinansowanie – mieszkania MDM w Markach

Nieruchomości w Markach posiadają jeszcze jedną zaletę – dostępne są mieszkania MDM, spełniające wymogi tego programu, pozwalającego na uzyskanie wysokich dofinansowań kredytu na mieszkanie. Możesz wybierać wśród najbardziej popularnych lokali 2-pokojowych, o metrażu od 35 do 45 m2, wymaganych dla osób biorących udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Niezależnie, czy dopiero planujesz rodzinę, czy szukasz nieruchomości idealnej do zamieszkania razem z dziećmi, z pewnością znajdziesz odpowiednie mieszkanie MDM od dewelopera w Markach.

Poprzedni artykułJak ochronić izolację wykonaną z wełny mineralnej?
Następny artykułCzy żaluzje odejdą do lamusa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj