Producent palet EPAL – Tartak Gałka

Tartak Gałka jest firmą rodzinną powstałą dzięki staraniom kilku pokoleń. Priorytetem, jakie stawia przed sobą przedsiębiorstwo jest ciągły rozwój, zarówno w wymiarze technologicznym, jak i merytorycznym.

Dzięki determinacji oraz ciągłej pracy nad jakością produktów mamy obecnie pozycję lidera w produkcji deski paletowej w kraju. Nie spoczywając na laurach – rozszerzamy ekspansje na kolejne kraje – zyskując wielu zagranicznych partnerów.

Stawiamy na jakość

Tartak Gałka specjalizuje się w produkcji palet EPAL – opatrzonych odpowiednimi certyfikatami – a także desek paletowych. Oferta firmy obejmuje również kantówki, trociny, tarcicę, zrębki, jak również nowość – deskę tarasową. Wykorzystywane przez tartak drewno pochodzi głównie z krajowych upraw i jest certyfikowane przez PEFC. Około 20 proc. używanego drewna pochodzi natomiast ze Słowacji. Iglaste drewno gwarantuje higroskopijność na właściwym poziomie. Wpływa to na jakość wyrobów – choć oczywiście równie istotny jest przebieg procesu produkcyjnego, który ma miejsce w nowoczesnych warunkach.

Zaplecze technologiczne w Tartak Gałka prezentuje najwyższy poziom zaawansowania. Wyposażenie odpowiada doskonale potrzebom firmy – nowoczesna suszarnia z komorami umożliwia obróbkę fitosanitarną ISPM15 drewna. To jedyny rodzaj obróbki spełniający wszystkie standardy EPAL oraz UIC. Palety EUR produkowane w Tartak Gałka mają standardową wielkość 1200 x 800 x 144, wagę około 25 kg oraz nośność wynoszącą od 1,5 do nawet 4 ton. Palety drewniane z Tartaku Gałka mogą być z powodzeniem stosowane na terenie całej Unii Europejskiej, także w zautomatyzowanych magazynach, ponieważ rozstaw ich konstrukcji idealnie odpowiada rozstawowi wózków widłowych.

Prowadzimy sprzedaż produkowanych przez nas palet. Dystrybucja jest możliwa na szeroką skalę dzięki własnej flocie transportowej. Nasze palety EPAL trafiają zarówno do większych, jak i mniejszych kontrahentów. To nośniki o uniwersalnym zastosowaniu, przydatne w każdej gałęzi gospodarki. Na tle konkurencji wyróżnia nas fakt, że dbamy o długofalowe relacje z klientami, o szybkie terminy realizacji zamówień oraz o niezmienną, wysoką jakość wszystkich produktów – palet, ale i desek paletowych.

Poprzedni artykułJak dopasować materiał etykiety do produktu?
Następny artykułPojemniki warsztatowe – czyli jak łatwo zadbasz o porządek w Twoim warsztacie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj