Obstawianie u bukmachera. Jak zacząć?

Emocje, zabawa i perspektywa zysków – to właśnie przyciąga do salonów bukmacherskich wciąż nowych graczy. Wyjaśniamy, jak bez niepotrzebnego ryzyka zacząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi.

  1. Legalny bukmacher – czyli kto?
  2. PZBuk – kod promocyjny
  3. Jak grać i nie tracić pieniędzy?

Obstawianie zakładów wzajemnych to nie tylko zabawa i emocjonująca gra. Dla niektórych okazuje się też sposobem na życie, a znając realia danej dyscypliny lub ligi można zapewnić sobie w ten sposób dość dobre dochody. Oczywiście nie każdy zakład przynosi zyski, jednak stosując się do pewnych reguł – własnych lub wchodzących w skład któregoś z systemów – ryzyko porażki możemy znacząco zmniejszyć. Nie tylko rentowność jest jednak ważna dla osób korzystających z usług bukmacherów. Dużo istotniejsze okazuje się to, by zakłady były zgodne z prawem.

Legalny bukmacher – czyli kto?

Dzięki internetowi możemy obstawiać zakłady u dowolnego bukmachera z każdego zakątka świata. Od 2016 takie działania są jednak nielegalne, a osoby przebywające na terytorium Polski zobowiązani są do korzystania z usług wyłącznie firm posiadających licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Lista takich bukmacherów dostępna jest na stronie resortu. Warto do niej zajrzeć za każdym razem, kiedy mamy wątpliwości co do tego, czy dana firma działa legalnie. Odpowiedzialność za obstawianie zakładów u nielicencjonowanego bukmachera spada bowiem także na gracza, który w związku z tym może zostać ukarany grzywną.

PZBuk – kod promocyjny

Przy wyborze bukmachera warto jednak wziąć pod uwagę nie tylko to, czy dana firma działa legalnie. Bardzo ważne są też bonusy, które oferuje nowym graczom – dzięki nim można znacząco obniżyć wydatki związane z rozpoczęciem przygody i zyskać dodatkowe fundusze na pierwsze zakłady. Na przykład dostępny w PZBuk kod promocyjny można uzyskać na za samą rejestrację, jako nowy gracz, a także korzystać z różnych platform pośredniczych. Podobnie ma się sprawa, jeśli chodzi o udostępniony przez Forbet kod promocyjny.

Jak grać i nie tracić pieniędzy?

Ostatnia ważna dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z obstawianiem kwestia to opracowanie systemu, który pozwoliłby na minimalizację ryzyka straty pieniędzy. Jest to temat bardzo obszerny i różnorodny, a jego umówienie w krótkim artykule byłoby niemożliwe. Najważniejsza jest jednak zasada niepolegania na intuicji. Dużo ważniejsze od niej jest logiczne myślenie, analiza formy poszczególnych drużyn i zakładników, a także oszacowanie prawdopodobieństwa wystąpienia danego wyniku.

Poprzedni artykułZawory bezpieczeństwa w przemyśle
Następny artykułPraca w Austrii – przydatne informacje, o których musisz wiedzieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj