Nowe mieszkanie w Szczecinie – wybierz usługę pod klucz!

Chcesz zdecydować się na zakupienie nowego mieszkania od dewelopera w Szczecinie? W takim przypadku możesz wybrać je również w wariancie pod klucz!

Deweloperzy oferują mieszkania w dwóch głównych wariantach – w stanie deweloperskim oraz z usługą wykończenia pod klucz. Gdy liczy się komfort, warto postawić na drugą opcję. To najlepszy sposób, aby przeprowadzić się do wykończonego już lokalu, a tym samym zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale i pieniądze.

Usługa polegająca na wykończeniu mieszkania pod klucz obejmuje szeroką gamę różnych prac, które w przypadku stanu deweloperskiego kupujący wykonuje sam lub wynajmuje ekipę wykończeniową we własnym zakresie.

Wykończenie pod klucz to przede wszystkim:

  1. kładzenie gładzi oraz malowanie ścian
  2. wykonanie podłóg – panele, płytki
  3. montaż drzwi wewnętrznych
  4. kompleksowe wykonanie łazienki

Dodatkowo, pakiet może zawierać także szereg innych czynności, na przykład wykonanie kuchni na wymiar, montaż gniazdek, włączników oraz lamp, przygotowanie sufitów podwieszanych, zabudowa garderoby. Aktualnie niemalże każdy deweloper oferujący nowe mieszkania w Szczecinie może zaproponować swoim klientom usługę wykończenia lokali pod klucz. Ceny są zróżnicowane i zależne od pakietu wykończeniowego.

Ceny najczęściej rozpoczynają się od około 500-700 złotych za metr kwadratowy w wariancie podstawowym, natomiast kończą nawet na ponad 1500 złotych za metr kwadratowy przy wariantach bogatszych. W cenie usługi znajdują się zarówno materiały, jak również robocizna, dlatego też to atrakcyjna propozycja dla tych klientów, którym zależy na komforcie. Wówczas wszystkimi pracami zajmuje się dedykowana ekipa wykończeniowa wraz z projektantem wnętrz, który może przygotować dla klienta atrakcyjny projekt jego nowego mieszkania. Informacje na temat takich nowych osiedli znajdziecie na https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/.

Decydując się na usługę pod klucz, możemy zatem kupić mieszkanie, które będzie od razu gotowe do przeprowadzki. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce poświęcać czasu na prace związane z wykończeniem nieruchomości. Wystarczy tylko wybrać materiały z katalogu!

Poprzedni artykułCzym się zajmuje doradztwo podatkowe?
Następny artykułWskaźniki trendu – czym są wskaźniki techniczne i jak z nich korzystać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj