Na czym polega Booste?

Obecnie istnieje wiele ciekawych rozwiązań, które znacznie ułatwiają prowadzenie przedsiębiorstwa. Niektóre z nich zostały stworzone również z myślą o sklepach internetowych. Jednym z nich jest właśnie Booste oferowane przez Przelewy24. Na czym dokładnie polega działanie i jak można skorzystać z tej opcji?

Czym jest Booste?

Booste to rozwiązanie, które powstało z myślą o firmach działających w branży e-commerce. Pozwala ono na zakup dowolnego towaru czy usług związanych z marketingiem z wykorzystaniem kapitału przyznawanego zgodnie z modelem revenue-based financing.

Booste sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy potrzebujesz dodatkowego kapitału na działalność swojego sklepu internetowego. Dzięki temu można przyśpieszyć jego rozwój, bez konieczności weryfikowania Twojej zdolności kredytowej czy gwarancji osobistych. To świetny sposób w sytuacji, gdy chcesz opłacić towar lub usługi związane z marketingiem. Pieniądze uzyskane dzięki Booste muszą być bowiem przeznaczone na konkretny cel dotyczący działalności Twojego sklepu internetowego.

Największe zalety Booste to:

  • możliwość szybkiego uzyskania pieniędzy na dodatkowy towar lub marketing,
  • przedstawianie oferty odnośnie przysługujących środków w zaledwie 24 godziny,
  • przyznanie środków już w ciągu 48 godzin,
  • elastyczne spłaty dopasowane do wysokości aktualnych przychodów.

Ogromną zaletą Booste jest fakt, że nie zakłada on stałych, comiesięcznych rat. Płatności są bowiem dostosowywane do możliwości finansowych danego sklepu internetowego, zależnych od jego aktualnych przychodów. Tym właśnie Booste różni się od klasycznych pożyczek i kredytów. Z tego powodu trafia w gusta wielu właścicieli sklepów internetowych, bez względu na dokładną charakterystykę ich działalności.

Jak skorzystać z Booste?

By skorzystać z Booste oferowanego przez Przelewy24 konieczne okazuje się złożenie specjalnej aplikacji. Już w ciągu doby otrzymasz odpowiednią ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Dostęp do środków zyskasz natomiast do 48 godzin. Spłaty kapitału zależą od wysokości przychodów Twojej firmy i mogą zmieniać się na przestrzeni czasu. Dzięki temu nie musisz obawiać się zbyt wysokimi wpłatami w sytuacji, gdy Twój sklep internetowy nie zarabia.

Aby jednak skorzystać z rozwiązania, jakim jest Booste, konieczne okazuje się wpłacenie jednorazowej kwoty wynoszącej 6 lub 9% wartości udostępnionych środków. Cały proces nie wymaga jednak sprawdzania zdolności kredytowej danej osoby. Dzięki temu przebiega niezwykle szybko i pozwala na błyskawiczne uzyskanie niezbędnych środków.

Więcej informacji o tym współczesnym rozwiązaniu, czyli Booste, znajdziesz na stronie internetowej https://www.przelewy24.pl/. To doskonała opcja w sytuacji, gdy nie chcesz martwić się weryfikacją zdolności kredytowej czy stałymi, często dość wysokimi ratami. Booste pozwala na łatwe zainwestowanie w działalność swojego przedsiębiorstwa, dzięki czemu sklep może dynamicznie się rozwinąć. Z tego powodu takie rozwiązanie cieszy się rosnącą popularnością.

Poprzedni artykułCzterech na dziesięciu pacjentów obawia się, że problemy związane z łańcuchem dostaw w branży farmaceutycznej stwarzają ryzyko zachorowań i śmierci
Następny artykułCzym różni się kredyt gotówkowy od bezgotówkowego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj