Kubki papierowe jako ekologiczna alternatywa tradycyjnych

Okres letni to czas przyjęć organizowanych w plenerze – wesel, spotkań ze znajomymi, garden party oraz eventów plenerowych. Każdy organizator, który stoi przed wyzwaniem organizacji takiego wydarzenia musi podjąć decyzję jakich naczyń użyć.

Kubki jednorazowe czy tradycyjne?

Sugerując wybór naczyń jednorazowych, oczywiście bierzemy pod uwagę ekologiczne wykonane z papieru. Pierwszym argumentem przemawiającym za tego rodzaju naczyniami jest aspekt higieny. W ostatnim czasie zachowanie najwyższych standardów higieny stało się kwestią priorytetową, takie naczynie po użyciu można wymienić na nowe bez konieczności mycia. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z myciem naczyń. Na prawie każdym wydarzeniu używany jest kubek papierowy.

Zasadniczo w zależności od potrzeb i wymagań należy spojrzeć bliżej na trzy rodzaje kubka:

  • jednościankowy do napojów zimnych
  • oraz dwa rodzaje kubków dwuściankowych do serwowania napojów ciepłych i gorących.

Dwuściankowe kubki zapewniają komfort użytkowania, ponieważ trzymając w dłoni kubek z gorącą zawartością, napój nie parzy w dłoń. Dwa rodzaje kubków z podwójną ścianką daje możliwość dobrania produktu do własnych potrzeb.

Pierwszym rodzajem kubka papierowego typu Sleev to dwuściankowy kubek – składa się papierowego trzonu, który posiada dodatkową warstwę izolującą w postaci papierowej owijki. Kolejnym kubkiem papierowym dwuściankowym jest kubek termiczny. Innowacyjny kubek składający się z dwóch ścianek pomiędzy którymi znajduje się warstwa powietrza zapewnia wysoki komfort i wygodę użytkowania. Ponadto w asortymencie dostępne są różne pojemności od małych kubków na espresso lub próbki degustacyjne po średniej wielkości kubki 250 ml na herbatę, kawę oraz duże kubki 400 ml na latte. To co przemawia za wyborem kubka papierowego to jego ekologiczność, ponieważ w całości jest wykonany z papieru.

Realizując różne projekty nadruków na papierowych kubkach obalamy mit, że tego rodzaju naczynia są nudne. Personalizacja kubka papierowego pozwala stworzyć wspaniałe wzory kubków papierowych dostosowane pod daną okazję. Używając spersonalizowanego kubka to doskonały sposób na wyróżnienie się i zaskoczenie swoich gości ciekawą grafiką.

Kubki papierowe są ekologiczne, spersonalizowane i dobrane do zapotrzebowania, ich cena nie jest wygórowana, coraz częściej oprócz firm we walane kubki zaopatrują się również indywidualni klienci.

Materiał prasowy

Poprzedni artykułJak wybrać dobre biuro rachunkowe?
Następny artykułCzym jest dedykowane oprogramowanie dla firm? Rodzaje, zastosowanie, zalety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj