Kosze transportowe – sposób na optymalne wykorzystanie magazynu

Kosze transportowe – sposób na optymalne wykorzystanie magazynu

Przedsiębiorcy posiadający magazyn, chcą go maksymalnie wykorzystać, by zmniejszyć koszty, które generuje. Uporządkowanie towaru, prawidłowe poukładanie produktów z optymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni to nie tylko porządek, ale przede wszystkim zwiększenie szybkości działania. Umożliwia to także magazynowanie większej ilości ładunków.

Jak zwiększyć możliwości ładunkowe magazynu?

Aby uzyskać więcej miejsca i usprawnić manewrowanie załadunkiem i rozładunkiem towarów, bardzo przydatne są kosze transportowe. Modele typu gitterbox sprawdzą się w każdym magazynie do przechowywania i załadunku różnego rodzaju detali. W zależności od potrzeb, mamy do wyboru:

  • Kosze transportowe małe gitterbox, mające wymiary: 1240x835x460mm. Są one idealne do drobnych detali przemysłowych.

  • Kosze duże gitterbox o wymiarach1249x835x970mm są wyższe od małych i bardziej pojemne. Można ustawiać je na regałach paletowych lub bezpośrednio na posadzce. Przy odpowiedniej wysokość sztaplowania umożliwiają składowanie na pięciu poziomach. Ten rodzaj pojemników jest uniwersalny i można składować w nim dowolne detale.

  • Kosze stalowe gitterbox, mające podłogę wykonaną ze stali lub drewna – wybór należy do klienta. Służą do przewozu ładunków drobnych, ale o dużym ciężarze. Metalowa podłoga pozwala na załadowanie towaru o wadze do 1500kg. Ten rodzaj koszy jest niezwykle trwały. Można je ustawiać na posadzce, układając do 5 poziomów.

  • Kosze dłużycowe – przeznaczone są do ładunków długich. Zostały tak zaprojektowane, by wygodnie można było składować je jeden na drugim, do czterech w górę. Każdy kosz dostosowany jest do obsługi suwnicą i posiada kieszenie na widły wózka widłowego. Są niezbędne do zapewnienia prawidłowej logistyki wewnętrznej przy produkcji oraz transporcie długich ładunków jak np. profile, czy kątowniki.

  • Kosze transportowe na zamówienie – są to pojemniki projektowane według indywidualnych potrzeb klienta. Takie kosze można zamówić na stronie www.logi-max.pl. W wypadku nietypowego towaru, dostosowuje się ich wymiary oraz nośność, a także sposób obsługi.

Kosze transportowe pozwalają na wszechstronne zastosowanie w logistyce niewielkich rozmiarem ładunków. Są niezbędne w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki nim załadunek i transport jest szybki i prosty. Cechują się dużą wytrzymałością i trwałością. Umożliwiają łatwe utrzymanie porządku w magazynie i pełne wykorzystanie jego powierzchni.

Kosze transportowe – sposób na optymalne wykorzystanie magazynu

Poprzedni artykułJak poprawić jakość strony internetowej?
Następny artykułInflacja przyspiesza zgodnie z planem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj