Karol Szmich z nominacją do tytułu Menedżera Roku 2021

Prezes Zarządu Delia Cosmetics Karol Szmich został nominowany do prestiżowej Nagrody Menedżera Roku Województwa Łódzkiego w kategorii dużych przedsiębiorstw. Związany z Delią od 14 lat sprawuje funkcję prezesa zarządzającego Delia Cosmetics od 2018 roku. Przejmując stery od założyciela firmy, pana Józefa Szmicha, Karol kontynuuje tradycję i jako sukcesor z powodzeniem dowodzi biznesem na wielu światowych rynkach udowadniając, że siłą napędową Delii jest przede wszystkim rozwój. Zarządzana przez Karola Szmicha Delia Cosmetics należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się firm kosmetycznych w Polsce, która dystrybuuje kosmetyki do 60 krajów na całym świecie. Firma na zakończenie 2021 roku odnotowała kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży, znacząco rozszerzyła portfolio produktowe w kategorii „pielęgnacja” oraz zwiększyła ekspansję zagraniczną.

Tegoroczne nominacje do tytułu Menedżera Roku reprezentują współzawodnictwo na bardzo wysokim poziomie – wyróżnieni kandydaci to osoby, które wykazują się ogromną skutecznością w zarządzaniu firmą oraz osiągają imponujące wyniki ekonomiczne, nie zapominając przy tym o kwestiach społecznych, w tym o niesieniu pomocy innym.

Prężnie funkcjonująca działalność kosmetyczna firmy Delia Cosmetics idzie w parze z zaangażowaniem w działania filantropijne i CSR. Jako strategiczny partner fundacji Gajusz, Delia od lat pomaga pensjonariuszom hospicjów, regularnie przekazując część dochodu pochodzącego ze sprzedaży flagowego produktu – henny do brwi i rzęs. Karol Szmich kontynuuje charytatywną działalność firmy wpisaną w ideę Delii, wspiera lokalne społeczności i bierze udział w wydarzeniach w regionie, a także dba o wysokie standardy pracy.Pełniąc rolę Prezesa Zarządu Szmich równocześnie jest zaangażowany w bieżącą działalność operacyjną spółki, uczestniczy w spotkaniach sprzedażowych i marketingowych oraz utrzymuje jak najlepsze relacje z zespołem pracowników Delii.

W prowadzeniu firmy kosmetycznej Karol Szmich stawia na wartości takie jak wsłuchanie się w potrzeby konsumentów, skupienie się na jakości produktów
i wdrażanie rozwiązań proekologicznych. Dzięki jego zaangażowaniu jedna z gam produktowych Delii uzyskała wyjątkowy certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL przyznawany dla kosmetyków ekologicznych spełniających ściśle określone standardy, będący znakiem jakości i zaufania.

Poprzedni artykułDlaczego powinieneś codziennie reklamować swoją firmę w Internecie
Następny artykułJak wydrukować etykiety samoprzylepne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj