Jak skutecznie pozyskać pożyczkę?

Końcówka roku może szczególnie dotknąć domowe finanse wielu z nas. Nie jest więc niczym nadzwyczajnym wzrost chętnych korzystających z usług pożyczkodawców. Sprawdź, jak skutecznie, szybko i przede wszystkim bezpiecznie pozyskać pożyczkę.

Pożyczka na raty online

Możliwość skorzystania z usług pożyczkowych przez Internet to odpowiedź branży finansowej na potrzeby współczesnego Klienta. Coraz większa część użytkowników Internetu chętnie robi zakupy online. Polacy coraz częściej kupują przez Internet nie tylko ubrania, elektronikę czy elementy wyposażenia domu. Rośnie popularność internetowych zakupów spożywczych czy płatności internetowej za różnego rodzaju usługi, np. rozrywkę.

Pożyczka na raty przez Internet to rozwiązanie dla ceniących sobie niezależność, wygodę i szybkość. Złożenie wniosku online jest równie proste, co kupno biletu do kina czy nowych słuchawek. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową i wybierzesz interesujący Cię rodzaj pożyczki.

W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Do wyboru są pożyczki online na kwotę od 300 do 3000 zł, których czas obowiązywania umowy może wynosić od 7 dni do nawet 6 miesięcy. W formularzu na stronie internetowej widnieją informacje na temat szczegółów wybranej pożyczki. Widoczne są takie szczegóły, jak planowane odsetki, prowizja, wysokość RRSO oraz całkowita kwota spłaty.

Po wyborze odpowiedniej pożyczki i zapoznaniu się z jej szczegółami kolejny krok stanowi wypełnienie wniosku. W internetowym formularzu wystarczy podać dane widniejące na dowodzie osobistym oraz kilka dodatkowych informacji, np. numer rachunku bankowego czy adres e-mail. Cały proces kończy się zaakceptowaniem wymaganych zgód i przesłaniem wniosku. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet po 15 minutach od złożenia wniosku, a wszystkie warunki umowy oraz harmonogram spłaty znajdziesz w indywidualnym Panelu Klienta dostępnym na stronie po uprzednim zalogowaniu.

Pożyczka na raty przez telefon

Alternatywą dla pożyczki online jest skorzystanie z możliwości złożenia wniosku przez telefon. W tym przypadku wszystkie dane, jakie wprowadzane są w formularzu online, należy podać podczas rozmowy z konsultantem. Jest to nieco bardziej czasochłonna procedura, ale jej podstawy nieznacznie różnią się od internetowej drogi.

Nieważne, czy online czy przez telefon. Jeśli chcesz skutecznie pozyskać pożyczkę, wybieraj sprawdzone i rzetelne firmy pożyczkowe.

Poprzedni artykułWypełniacze do paczek – czy aby na pewno są eko?
Następny artykułZaniżone odszkodowanie OC — co dalej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj