ITS Science – sterylizatory UV-C, ramiona odciągowe, komory rękawicowe

Firma ITS Science oferuje wysokiej jakości urządzenia laboratoryjne wykorzystywane do badań naukowych, kontroli jakości oraz kontroli procesu produkcji w branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, medycznej, a także w innych gałęziach przemysłu. ITS Science jest także producentem specjalistycznych urządzeń oraz systemów na zamówienie klienta. Wśród sprzętu produkowanego przez ITS Science znajdują się między innymi wysokiej jakości sterylizatory UV-C, ramiona odciągowe, komory rękawicowe (Glovebox) i wiele innych. Razem ze specjalistami ITS Science wyposażysz każde profesjonalne laboratorium.

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką

Firma ITS Science oferuje funkcjonalne urządzenia dostosowane do konkretnego profilu działalności klienta, opracowane na indywidualne zamówienie i spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Zespół produkcyjny ITS Science tworzą projektanci, inżynierowie i konstruktorzy od wielu lat zajmujący się projektowaniem i produkcją specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego. Wiedza techniczna oraz „know-how”, czyli wieloletnie doświadczenie i praktyka w zawodzie, pozwala im doskonale rozumieć potrzeby klientów i oferować rozwiązania sprzętowe szyte na miarę. Każdy z produktów oferowanych przez ITS Science wyróżnia się najwyższą jakością, wysoką dbałością o detale, niezawodnością oraz spełnianiem rygorystycznych norm prawnych i branżowych. Dzięki temu z powodzeniem wykorzystywane są nawet w trudnych produkcyjnie i wymagających sektorach. Warto poznać ofertę bliżej, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktować się bezpośrednio z ekspertami ITS Science.

Sprzęt szyty na miarę potrzeb klientów

Atutem urządzeń produkowanych przez ITS Science jest pełne dostosowanie zamówienia do potrzeb klienta. Przy realizacji zleceń pracuje doświadczony zespół, wyspecjalizowany w zakresie projektowania, automatyki, programowania oraz montażu. Urządzenia i maszyny na zamówienie opracowywane są zgodnie z wytycznymi klientów. Funkcjonalności, wymiary oraz geometria urządzeń dostosowywane są do indywidualnych wymogów klienta.

Pierwszym etapem są konsultacje technologiczne umożliwiające zapoznanie się z działalnością klienta, problemami, które napotyka, oraz z jego oczekiwaniami względem nowego projektu. Następnie przygotowywany jest projekt urządzenia oraz dokumentacja techniczna. Zakres prac obejmuje także dostarczenie i uruchomienie maszyny, instalację oprogramowania, a także konfigurację ustawień pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

Wysokiej jakości sprzęt powstaje z wytrzymałych i najlepszych dostępnych materiałów, odpornych na różne środowiska pracy. To gwarancja satysfakcji na lata i usprawnienia każdego procesu badawczego i produkcyjnego. Szczegółową specyfikację techniczną poszczególnego sprzętu można sprawdzić na stronie internetowej ITS Science lub po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami firmy.

Czym są sterylizatory UV-C?

W ofercie ITS Science znajduje się między innymi niezwykle wydajny sterylizator powietrza typu UV-C. To model przepływowy, którego działanie polega na zastosowaniu w projekcie promieniowania ultrafioletowego UV-C. Sterylizator PureAir to sprzęt, który cechuje się wysoką skutecznością dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach i bez problemu poradzi sobie z wirusami, bakteriami, pleśniami, grzybami i innymi mikroorganizmami znajdującymi się w powietrzu. Urządzenie może być powszechnie stosowane w takich miejscach jak: gabinety medyczne, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, restauracje, szatnie sportowe i inne, sanatoria i uzdrowiska, hotele, sklepy, apteki, punkty usługowe, pomieszczenia produkcyjne, a także mieszkania i domy. Swoją uniwersalność sterylizator PureAir zawdzięcza temu, że jest w pełni bezpieczny podczas użytkowania w obecności ludzi. Ciągłą pracę urządzenia w obecności ludzi umożliwia zamknięta komora sterylizacyjna UV-C oraz brak wydzielania ozonu. To sprzęt dla wymagających klientów biznesowych, instytucjonalnych, ale również prywatnych.

Ramiona odciągowe od ITS Science

ITS Science posiada w swojej ofercie także profesjonalne ramiona odciągowe: laboratoryjne i przemysłowe. Produkowane są na zamówienie klienta, dzięki czemu są w pełni dopasowane do przestrzeni produkcyjnej i typu zadania, które mają wykonywać. Ramiona te wykorzystywane są m.in. w przemyśle medycznym, farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zapobieganie zanieczyszczeniom krzyżowym produktu. Specjalnie skonstruowane ramiona odciągowe od ITS Science są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, a także bardzo łatwe w pielęgnacji. Bez problemu dopasowane zostaną zarówno do dużych hal produkcyjnych, jak i do mniejszych pomieszczeń w laboratoriach, czy też w przedsiębiorstwach farmaceutycznych. Zastosowanie tego rozwiązania to skuteczny sposób na spełnienie rygorystycznych przepisów dot. produkcji w wybranych sektorach oraz na zwiększenie efektywności działalności biznesowej lub badawczej.

Przykładowe możliwe warianty ramion:

  • wersje INOX, ATEX,
  • wersje do stosowania w wysokich temperaturach np. 600°C,
  • wersje do ekstremalnie korozyjnych stref,
  • pół-ramiona do niskich pomieszczeń,
  • wersje ograniczające do minimum ryzyko możliwości powstania zanieczyszczenia krzyżowego produktu.

Komory rękawicowe typu Glovebox

Bardzo popularnym wyposażeniem laboratoriów i przestrzeni produkcyjnych są komory rękawicowe Glovebox od ITS Science. W ofercie firmy znajdują się zarówno komory służące do ochrony operatora, jak i modele stosowane do ochrony produktu. Dzięki nim możliwe jest stworzenie wyizolowanej przestrzeni, dzięki czemu operator nie będzie źródłem potencjalnych zanieczyszczeń. Jest to wymagane w prowadzeniu rzetelnych i miarodajnych badań, a także w procesach produkcyjnych, wymagających zachowania wysokiej sterylności. Komory rękawicowe od ITS Science są produkowane bezpośrednio na zamówienie klienta i dostosowane do jego potrzeb. W celu poznania szczegółowej oferty oraz dodatkowych możliwości w zakresie wyposażenia laboratoriów i pomieszczeń produkcyjnych, warto skontaktować się z przedstawicielem ITS Science. To renomowany i zaufany partner dla wymagających klientów.

Poprzedni artykułBłędy w księgowości – jakie grożą konsekwencje?
Następny artykułJakie są najczęściej spotykane błędy na stronach sklepów internetowych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj