IssueCheck na Oslo Innovation Week

Polski startup issueCheck, opracowujący inteligentnego asystenta klienta dla branży e-commerce, w dniach 26-29 września 2022 wziął udział w norweskim wydarzeniu promującym przedsiębiorczość, nowoczesną technologię i pionierskie pomysły.

Oslo Innovation Week jest wydarzeniem organizowanym w Oslo, które ma stanowić miejsce spotkań dla założycieli startupów i scaleupów, a także badaczy oraz inwestorów. Myślą przewodnią wydarzenia jest współdziałanie na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz poszukiwanie rozwiązań dla globalnych wyzwań. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 150 partnerów, a program obejmował ponad 80 wydarzeń.

Zespół issueCheck pojawił się na OIW, by zaprezentować swój produkt oraz poznać innych ambitnych przedsiębiorców. Event był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobycia cennego feedbacku na temat tworzonego projektu. Pomysł wzbudził duże zainteresowanie, co przełożyło się na inspirujące dyskusje o przyszłości branży e -commerce i zawarcie ciekawych znajomości biznesowych. Udział w takim wydarzeniu pozwolił przy okazji zbadać rynki zagraniczne – udowodnił, że system inteligentnego asystenta jest rozwiązaniem które znajdzie nabywców nie tylko w naszym kraju. Wyjazd był ciekawym i cennym doświadczeniem, dlatego przedstawiciele issueCheck planują w przyszłości uczestniczyć w innych wydarzeniach tego typu.

IssueCheck to start-up działający już od 2020. W ramach tego projektu powstaje jest inteligentny asystent klienta, czyli chatbot nowej generacji. System wykorzystuje zaawansowaną technologię, związaną z m.in. uczeniem maszynowym i syntezą języka naturalnego. Dzięki temu jest w stanie nie tylko odpowiadać na proste pytania, ale już prowadzić konwersację, dodatkowo np. polecając produkty. Narzędzie ma być niezwykle pomocne przedsiębiorcom z branży e-commerce, a zarazem dodatkowo usprawni i ułatwi zakupy on-line konsumentom. Projekt jest realizowany w oparciu o dofinansowanie przyznane przez Polską Agencję Rozwoju przedsiębiorczości. System ma być gotowy do wdrożenia na rynek na początku 2023 roku.

Więcej informacji o issueCheck można znaleźć na stronie: https://issuecheck.pl/.

Poprzedni artykułSerwis automatyki przemysłowej – co warto wiedzieć?
Następny artykułJakie są największe zalety inwestowania w obligacje skarbowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj