ISO 9001 – co to takiego?

Wymagania dotyczące zarządzania, podziału obowiązków i zadań na danym stanowisku, szkoleń pracowników oraz wymaganych uprawnień, a także audyty, pełna kontrola nad organizacją, ciągłe doskonalenie i dbałość o najwyższą jakość dostarczanych produktów. ISO 9001 to norma zawierająca wymagania, które należy spełnić, aby uzyskać certyfikat systemu zarządzania jakością. Poprawa funkcjonowania oraz organizacji, a także w dłuższej perspektywie optymalizacja procesów oraz niższe koszty produkcji – zapoznaj się z normą ISO 9001 i wdróż ją do swojej firmy jak najszybciej!

System ISO 9001 – poznaj jego etapy oraz korzyści

Stworzenie jasnych i precyzyjnie określonych procedur, schematów oraz instrukcji, szkolenia stanowiskowe oraz uprawnienia do obsługi urządzeń, wewnętrzne audyty sprawdzające zgodność z normami, spotkanie zarządu oraz analiza wprowadzonych zasad. Ostatnim etapem certyfikacji jest audyt, który przeprowadza akredytowana jednostka certyfikująca – jeżeli kończy się on pozytywnym wynikiem wydawany jest certyfikat jakości. Dlaczego jest to takie ważne i w jaki sposób realnie wpływa na korzyści firmy? Certyfikacja gwarantuje korzyści dla pracowników oraz klientów, a także długoterminowo wpływa na optymalizację procesu oraz obniżenie kosztów produkcji i utrzymania.

Branża budowlana i architektoniczna – spełnienie wymagań systemu ISO 9001

Firmy, którym przyznane zostały certyfikaty jakości poszczycić mogą się zarówno wykwalifikowaną, ciągle rozwijającą się kadrą, jak również przemyślanymi i innowacyjnymi procesami technologicznymi oraz dbałością o wizerunek produktu i przyłożeniem szczególnej uwagi do potrzeb oraz wymagań klientów. Konstrukcje stalowe, wykorzystywane do budowy hali magazynowych czy produkcyjnych, sklepów, galerii handlowych bądź obiektów sportowych czy też funkcjonalne meble miejskie, certyfikowane system jakości ISO 9001 – szukając tego typu usług czy produktów warto zwrócić uwagę na posiadane przez producenta atesty, które świadczą o jakości i bezpieczeństwie. Wybierając więc firmę czy też partnera biznesowego koniecznie zwróć uwagę na te aspekty!

Poprzedni artykułJak powstają nowoczesne hale produkcyjne?
Następny artykułGdzie znaleźć dobre ubezpieczenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj