Fakturuj szybciej i łatwiej z aplikacją FakturaLight

Każdy przedsiębiorca wie, że czas to pieniądz. Pieniądz może w danym okresie zarabiać, wówczas nazywane jest to inwestycją. Natomiast, gdy określona czynność trwa dłużej niż powinna, wówczas pieniądze się traci. Fakturowanie w firmie jest jedną z czynności, które wymaga optymalizacji czasowej, gdyż z jednej strony jest to jedynie formalność potwierdzająca dokonanie transakcji, z drugiej zaś strony faktura jest podstawą obliczania wysokości zobowiązań podatkowych. Poza tym większą uwagę należałoby skupić na obsłudze klienta i sfinalizowaniu sprzedaży, gdyż od tego zależą przychody przedsiębiorstwa. Co zrobić, aby fakturowało się szybciej i łatwiej, a jednocześnie zgodnie z przepisami prawa? Jednym z rozwiązań jest inwestycja w specjalistyczne oprogramowanie do wystawiania faktur. Najczęściej wybieraną na system macOS w 2019 roku była aplikacja Faktura Light. Sprawdzamy dlaczego.

Po pierwsze szybkość działania

Podczas uruchamiania programu zaczyna się zaczytywanie danych z bazy do pamięci komputera. Dzięki temu wszystkie informacje posiadamy lokalnie i nie ogranicza nas już przepustowość sieci podczas pracy. Dlatego program FakturaLight reaguje natychmiastowo podczas interpretowania i wykonywania poleceń. Szybkość reakcji jest błyskawiczna, nawet przy ogromnej liczbie dokumentów.

Po drugie instynktowna obsługa

Większość programów ma podobną funkcjonalność. Jednak z jakiegoś powodu niektóre są bardziej przyjazne w obsłudze niż pozostałe. Odpowiada za to przede wszystkim estetyka wyglądu i grafiki oraz intuicyjny układ menu. We wspomnianym wyżej programie do fakturowania FakturaLight, interfejs jest prosty i logiczny, dzięki czemu użytkownik może pracować instynktownie, nauczony dotychczasowymi doświadczeniami. Zastosowane jasne kolory, czytelne ikony i rozpoznawalne komunikaty nie powodują lęku i poprawiają komfort pracy.

Po trzecie globalny dostęp

Program FakturaLight został zaprojektowany pod różne typy baz. Użytkownik może wybrać możliwość zapisywania danych lokalnie na wybranym komputerze albo przy pomocy zewnętrznego serwera bazodanowego. Ta druga opcja umożliwia pracę z wielu stanowisk na tych samych danych, z różnych miejsc na świecie. Co więcej, firma udostępniła również usługę bazy sieciowej a wraz z nią darmową aplikację mobilną FakturaLight, czyli program do faktur w telefonie.

Te trzy cechy szybkość, łatwość i mobilność najbardziej cenią użytkownicy programu FakturaLight. Czy to spowoduję, że FakturaLight będzie również najbardziej popularnym programem do wystawiania faktur na macOS w roku 2020? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Poprzedni artykułFirma Zebra Technologies przedstawia oprogramowanie dla przedsiębiorstw umożliwiające wykrywanie zbliżania pracowników, ostrzeganie przed interakcjami i ich rejestrowanie
Następny artykułWysokiej jakości czekoladki reklamowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj