Ekologiczne sprzątanie biur we Wrocławiu – pozwól profesjonalistom zadbać o czystość biura według wymogów ESG

Jeżeli chcecie utrzymać czystość w biurze i uczynić je miejscem komfortowym, bezpiecznym i zdrowszym z ograniczoną liczbą patogenów, a jednocześnie kurzu, to wybierzcie ekologiczne sprzątanie biur we Wrocławiu oferowane przez firmę Fresh Facility. To doskonały sposób, by zadbać o zdrowie pracowników, klientów, ale i dobro środowiska. Warto dowiedzieć się więcej na temat usługi eko sprzątania według wymogów ESG.

Dlaczego warto wybrać usługę sprzątania według wymogów ESG?

ESG to postulaty dotyczące ochrony środowiska, społecznej odpowiedzialności oraz ładu korporacyjnego, którymi kieruje się firma sprzątająca Fresh Facility. Stosowane są tylko najlepsze środki czystości, które posiadają certyfikat Ecolabel. Jest on świadectwem tego, że zarówno na etapie produkcji, pakowania, jak i dystrybucji czy sposobu przekazania do utylizacji dany środek spełnia najwyższe normy środowiskowe. Tak jest w przypadków tych stosowanych przez firmę, która oferuje sprzątanie biur Wrocław. Wśród produktów, które spełniają te wytyczne można wymienić choćby Buzil, czy ekologiczną edycję Planta. Wybierając ekologiczne sprzątanie, można liczyć zatem na czyszczenie powierzchni bez użycia agresywnej chemii i z poszanowaniem dla środowiska. Używane środki czystości są w formie koncentratu i mogą być stosowane w połączeniu z zimną wodą, co gwarantuje oszczędność, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz emisji CO2. Profesjonalne środki czystości są stosowane w opakowaniach wielokrotnego użytku, poddawanych recyklingowi. Używanie środków w formie koncentratu sprawia, że wykorzystuje się mniej chemii.   

Elementy ekologicznego sprzątania – jak pracownicy firmy sprzątającej dbają o środowisko?

Poza stosowaniem ekologicznych środków czystości pracownicy firmy sprzątającej wykorzystują także ściereczki wielokrotnego użytku. Ponadto korzystają z systemów dozowania takich jak naścienne, kulki dozujące czy spryskiwacze, co także ogranicza ilość wykorzystywanej chemii. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu do sprzątania oraz środków czystości oszczędzają zarówno wodę, prąd, jak i ograniczają użycie chemii gospodarczej. Użytkowany sprzęt do sprzątania marki Tork czy iMop zapewnia oszczędność wody, a jednocześnie dokładność czyszczenia różnych powierzchni. Środki czystości jak i urządzenia dobierane są do rodzaju czyszczonych powierzchni. Dzięki temu, decydując się na usługę sprzątania biur we Wrocławiu, zyskuje się nieskazitelną czystość, a jednocześnie powierzchnie są chronione przed zarysowaniem czy uszkodzeniem. 

Co zyskuje się, decydując się na eko sprzątanie biur we Wrocławiu?

Biura we Wrocławiu mogą być sprzątane według ustalanego harmonogramu. Pracownicy firmy sprzątającej dbają nie tylko o czystość, ale i odpowiednią segregację odpadów, przygotowując kosze i worki do segregacji we właściwych kolorach. Regularne opróżniają kosze i wymieniają worki. Dzięki eko sprzątaniu biur zyskuje się przestrzeń wolną od kurzu i przyjazną osobom cierpiącym na choroby układu oddechowego, astmę czy alergie. W czystym biurze pracownicy pracują chętniej i mogą efektywnie wykonywać swoje obowiązki. Wszystko jest na swoim miejscu, a czystość każdego stanowiska pracy jest na najwyższym poziomie. Jednocześnie należy podkreślić, że pracownicy firmy sprzątającej dbając o czystość zachowują pełen profesjonalizm, nie ruszając pozostawionych dokumentów. Przestrzeń biura może być wolna od chorobotwórczych wirusów, bakterii i grzybów. Warto zdecydować się na eko sprzątanie także po to, by ograniczyć koszty własne. Dzięki wynajęciu firmy sprzątającej nie trzeba tworzyć dodatkowych etatów.                

Poprzedni artykułBariery i odbojnice jakie są ich funkcje i zastosowania?
Następny artykułCoaching Kariery – czym jest i jak może Ci pomóc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj