Drukarnia oferująca najlepsze wydruki formatowe

drukarnia-wielkoformatowa

Wydruki wielkoformatowe często sprawdzają się jako reklama outdoorowa. Są to nośniki promocyjne o wysokiej jakości wykonania, wykazujące odporność na uszkodzenia i na oddziaływanie szkodliwych czynników pogodowych. Zamawiając takie wydruki w Luxpol można spodziewać się ich imponującej jakości. Wynika to z tego, że wszystko jest zrobione w nowoczesnej drukarni.

Druk wielkoformatowy – zastosowanie

Materiały w większym formacie robione są z zastosowaniem technologii druku solwentowego. Klienci mogą zamawiać w drukarni: bannery, billboardy, plakaty, siatki wielkopowierzchniowe, folie oraz roll upy XXL, mając pewność, że nie zostaną uszkodzone pod wpływem negatywnych czynników pogodowych. Druk wielkoformatowy wykorzystywany jest do promocji albo do przekazywania określonych informacji. Zlecenia realizowane są na podstawie indywidualnych wyznaczników. Indywidualne przekazy na pewno na dłużej pozostaną w pamięci odbiorców, dla których przede wszystkim liczą się wrażenia wzrokowe.

Druk wielkoformatowy wykonywany jest na dowolnych powierzchniach jakimi są: baner Frontlit, baner Frontlit powlekany, baner Blockout, siatki laminowane B1, folie monomeryczne, folie przezroczyste, folie backlit, folie wylewane na samochody, folie polimerowe, folie OWV okienne, polycanvas – imitacje płótna albo papier blue back side – billboardowy.

Doświadczeni pracownicy realizują zlecenia szybko, nadając im odpowiedni priorytet. Sprawdzając ofertę na https://grupaluxpol.pl/druk-wielkoformatowy/ można przekonać się, że finalnie wszystko będzie zrobione w oparciu o wysokie standardy. Wystarczy przyjrzeć się przykładowym realizacjom.

Druk wielkoformatowy – perfekcyjna forma promocji

Druk wielkoformatowy to ten rodzaj nośnika reklamowego, jaki zostaje w pamięci odbiorców i przekłada się to na rozpoznawalność wybranej marki. Zlecając wykonanie bannerów lub innych elementów w Luxpol można spodziewać się, że będą prezentować się idealnie na tle konkurencji. Oryginalne i przejrzyste elementy poligraficzne są tym, w co warto zainwestować. W wersji outdoorowej są niezastąpione.

Dużą zaletą uzyskanego druku cyfrowego jest to, że nie ma żadnych ograniczeń pod względem jego jakości. Klienci, którym zależy na imponującej jakości mogą spodziewać się, że wszystko będzie zrobione zgodnie z ich oczekiwaniami.

Wszystkie zamówienia realizowane są w innowacyjnym parku maszynowym. Dlatego kampania reklamowa przyniesie jak najlepsze efekty. Całość jest dokładnie zaplanowana, a dopiero później odbywa się produkcja. W drukarni można spodziewać się, że zlecenie będzie wykonane na materiałach płaskich, rolowych oraz na tkaninach. Uzyskane realizacje graficzne można umieszczać w dowolnych miejscach. Praca w drukarni odbywa się z zastosowaniem sprawdzonych technologii druku cyfrowego. Można wówczas zadrukować nawet trudne do obróbki powierzchnie. O tym, co należy przygotować do realizacji zamówienia klienci dowiedzą się po skontaktowaniu z pracownikami.

Poprzedni artykułDlaczego pudełko z nadrukiem to niezbędnik każdego przedsiębiorcy?
Następny artykułJak wybrać najlepsze oprogramowanie ERP dla Twojej firmy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj