Dlaczego warto wybrać kurs językowy online?

kursy-jezykowe-online

Jesień zbliża się wielkim krokami, a wraz z nią być może kolejna fala chorób zakaźnych, w tym koronawiusa. Nauczanie być może znów będzie prowadzone online. Nawet jeśli sytuacja nie będzie zła, to warto podkreślić, że nie każdy ma czas na jeżdżenie na zajęcia dodatkowe na co dzień. Jednak dobrym rozwiązaniem może być zapisanie się na kurs językowy online. Jakie mogą być inne korzyści takiego rozwiązania i dlaczego warto go wybrać?

Kurs językowy online – nie tylko dla domatorów i introwertyków 

Nie trzeba stać w korkach w drodze na zajęcia i tracić czasu na dojazdy. Można tuż po zajęciach w szkole albo pracy, usiąść przed komputerem i włączyć platformę edukacyjną, by porozmawiać z prowadzącym zajęcia native speakerem czy innymi uczestnikami kursu online. Warto wiedzieć, że kursy językowe online przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku. Od poziomu B2 mogą być prowadzone tylko przez native speakera po angielsku. A na poziomie A1, A2 i B1 nauczanie native speakera może być łączone z nauczaniem polskiego lektora języka angielskiego. Wystarczy zdecydować się na ofertę szkoły językowej Gerelis, która stacjonarnie prowadzi zajęcia we Wrocławiu w centrum miasta. Szkoła ta korzysta głównie z wiedzy native speakerów i proponuje nauczanie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego naturalną metodą  z zastosowaniem głównie konserwacji. Właśnie w ramach konwersacji ćwiczone jest nowe słownictwo, a także prawidłowe konstrukcje gramatyczne. Dzieci z kolei mogą korzystać z warsztatów teatralnych czy kulinarnych, a także gier i zabaw w języku obcym. A jak wygląda to online?

Dostępne są dla uczestników gry i zabawy językowe czy ogrywanie scen z życia codziennego. Każdy kto zapisze się na kurs, otrzymuje pakiet autorskich materiałów do nauki, jednak szkoła nie korzysta z tradycyjnych podręczników. W ramach doskonalenia umiejętności, decydując się na kurs językowy online można korzystać z platformy internetowej Zoom i na niej w czasie rzeczywistym rozmawiać z prowadzącym kurs. Podobnie  jak stacjonarnie, tak i online zajęcia odbywają się w małych grupach, liczących od 4 do 6 osób. Otrzymuje się też audiobook z autorskimi ćwiczeniami tej szkoły językowej, która słynie także z empatii wobec zwierząt, bo w budynku, w którym prowadzi zajęcia stacjonarne znajduje się także dom tymczasowy dla zwierząt mile widzianych podczas zajęć i rozładowujących atmosferę. Na kurs online może się zapisać każdy, kto nie ma czasu na kurs tradycyjny. 

kursy-angielskiego-online
Kursy językowe online w Gerelis odbywają się w czasie rzeczywistym

Co można zyskać po odbyciu kursu angielskiego, niemieckiego lub włoskiego online? 

Przede wszystkim po ukończeniu kursu uzyskuje się certyfikat, który jest potwierdzeniem kompetencji językowych na danym poziomie. Można nauczyć się mówić w języku obcym bez skrępowania, z prawidłową wymową i przy użyciu odpowiednich konstrukcji. Można przyswoić również tzw. żywy język obcy stosowany przez native speakerów na co dzień jak choćby idiomów. Tak naprawdę na kursie online zdobywa się te same umiejętności co stacjonarnie, ale bardzo szybko i efektywnie. Już po jednym semestrze można podnieść poziom językowy o jeden stopień. Jeżeli chcecie wiedzieć, jakie jeszcze korzyści wynikają z wyboru kursu językowego online w szkole we Wrocławiu, to koniecznie zapoznajcie się z informacjami na stronie: https://gerelis.pl/aktualnosci/jakie-sa-zalety-kursow-jezykowych-online/. Otrzymane materiały są dla kursanta, zatem zawsze kiedy chce może do nich sięgnąć, by przypomnieć sobie ważne zagadnienia. To doskonały wybór dla zapracowanych i najbardziej wymagających.      

Poprzedni artykułKontrola jakości w zakładach produkcyjnych
Następny artykułSklep spożywczy otwarty w niedzielę – kiedy wypadają niedziele handlowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj