Diabeł ubiera się u Prady. Jak złowić odzieżowe okazje cenowe?

Diabeł ubiera się u Prady. Jak złowić odzieżowe okazje cenowe?

Nadprogramowym wydatkom i zakupom pod wpływem chwili łatwo ulec szczególnie, gdy witryny sklepowe z każdej strony zachęcają zakupowiczów do odwiedzin. Taki nastrój powoduje, że bardzo często zaczynamy dokonywać nieprzemyślanych wydatków pod wpływem emocji. Jak się przed tym ustrzec, a jednocześnie “wyłapać” okazje cenowe?

Chwilówka na zakupy? To nie jest głupi pomysł – pod warunkiem, że pieniądze wydamy na przemyślany i niezbędny zakup, który będzie służył przez wiele lat. Na szczęście, w przypadku “polowania” na wymarzone ciuchy wystarczy odrobina sprytu i intuicji, by stać się posiadaczem wymarzonego ciucha!

Promocja a oszczędzanie

Będąc w otchłani sklepowych wieszaków, nie dajmy się zwieść przyciągającym sloganom i bądźmy konsekwentni. Warto, by dokładnie zastanowić się nad tym, co widzimy. Hasło “promocja” bardzo często pojawia się w centrach handlowych, praktycznie na każdym kroku, informując zakupowiczów o jedynej w swoim rodzaju promocji. Oczywiście teoretycznie – bo często są to slogany, które za zadanie mają jedynie przyciągnąć uwagę.

Dlatego zamiast błąkać się bez celu, warto przeprowadzić sklepowy obchód, np. sprawdzając, czy rzeczywiście dana okazja jest opłacalna. Wystarczy szybkie porównanie oferty na porównywarce cen, a faktycznie przekonamy się, czy zakup wart jest zachodu.

Kluby zakupowe i konkursy online

Dobrym pomysłem na okazyjne zakupy jest rejestracja w klubie zakupowym danego outletu. Dzięki czemu, wszelkie nowe kampanie pozwolą na kupowanie nowych produktów po okazyjnie niskiej cenie.

Podobnie jest w przypadku konkursów internetowych, które organizuje wiele popularnych marek odzieżowych. Ich działanie jest proste i ogranicza się zazwyczaj do wykonania prostego zadania, dzięki któremu możemy wygrać nagrody bądź bony na zakupy. Warto być zatem na bieżąco z wszelkimi nowościami ulubionych sieciówek!

Posezonowa wyprzedaż – okazje cenowe

Dla tych, którzy nie mogą obejść się, bez kupna przynajmniej jednego ciucha w miesiącu – ciekawym rozwiązaniem są wyprzedaże po sezonie. Ba – czasem, część sklepów, pomimo zakończenia oferty wyprzedażowej, posiada w swoim asortymencie modele z zeszłego sezonu. Na przykład tanie kurtki i czapki, gdy zima powoli odpuszcza bądź stroje kąpielowe we wrześniu. Takie i podobne akcesoria na pewno nie wyjdą z mody po kilku miesiącach, więc są doskonałą okazją do zakupu, który może być nieodłącznym elementem garderoby na kolejne lata.

Poprzedni artykułSerwerownia w małej firmie – najczęściej popełniane błędy!
Następny artykułWypożyczalnia samochodów w Warszawie – jak wybrać odpowiednią?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj