Czy warto wykupić ubezpieczenie na życie?

Lubimy myśleć, że nieszczęśliwe wypadki dotyczą tylko innych ludzi, ale los bywa nieprzewidywalny. Śmierć bliskiej osoby to zawsze wielka tragedia, a do tego dochodzą jeszcze bardzo przyziemne sprawy – brak pieniędzy na życie. Czy polisa ubezpieczeniowa rzeczywiście jest dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji?

Ubezpieczenie na życie – dla kogo to dobra oferta?

Polisę na życie może (a nawet powinien) wykupić każdy. Nie ma tu znaczenia, czy mamy rodzinę czy nie – zabezpieczenie zdrowia i stabilności finansowej jest potrzebne każdemu. Dotyczy to także osób zdrowych i młodych. Wypadek, uraz, nagła choroba mogą się przydarzyć wszystkim bez względu na wiek czy status cywilny. U osób młodych, często nie mających jeszcze oszczędności, nagła diagnoza może stanowić ogromne zagrożenie dla sytuacji finansowej. Jednak koszty leczenia mogą przekroczyć możliwości nawet tych, którzy zgromadzili już znaczne oszczędności. Przyjmijmy nawet tak optymistyczny scenariusz, że dana osoba ma znaczny kapitał finansowy. Dlaczego miałaby wydawać ciężko wypracowane, zaoszczędzone środki na pokrycie kosztów leczenia czy żmudnej rehabilitacji? Czy nie lepiej wybrać stałą, miesięczną opłatę, która nie stanowi dużego obciążenia dla budżetu, a za to gwarantuje bezpieczeństwo finansowe w razie nieprzewidzianego zdarzenia? Odpowiedź nasuwa się sama.

Czy warto łączyć polisę z inwestowaniem?

Inwestowanie jest dobrym sposobem na pomnażanie i zabezpieczenie majątku i zapewnienie sobie bezpieczeństwa finansowego na przyszłość. Samo słowo „inwestycje” może nasuwać skojarzenie z ryzykiem. Jednak nie zawsze musi tak być. Firma Asdori zajmująca się ubezpieczeniami, doradztwem oraz inwestycjami dla marynarzy, lotników i monterów – daje zapisaną w umowie gwarancję, że nie stracimy zainwestowanych środków. Firma opracowuje dla ubezpieczonego indywidualny plan inwestycyjny, który pozwala zwiększyć kapitał i zabezpieczyć przyszłość nie tylko swoją, ale także bliskich. Firma oferuje także darmowy audyt posiadanych już produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych – to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają pewności, czy ich zabezpieczenie jest wystarczające.

Aby inwestować, wcale nie trzeba być specjalistą w dziedzinie finansów – znacznie ważniejsze jest to, aby skorzystać z usług sprawdzonego partnera, który zapewni fachowe doradztwo i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Poprzedni artykułPromocyjne rozwiązania kredytowe na zakup Nissana
Następny artykułZebra Global Shopper Study: Pandemia przyspiesza realizację planowanych wydatków technologicznych wśród sześciu na dziesięciu ankietowanych sprzedawców detalicznych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj