Click & collect – czy pandemia przyczyniła się do wzrostu znaczenia tego rozwiązania?

Rynek e-commerce to jedna z najprężniej rozwijających się branż. Zakupy internetowe stały się tak powszechne, że wiele osób całkowicie zrezygnowało z nabywania towarów w stacjonarnych punktach. Dla tych, którzy cenią sobie elastyczne rozwiązania, jest dostępna jeszcze usługa Click & Collect. Mimo że nie jest nowością na rynku, to dopiero pandemia przyczyniła się do jej popularyzacji. Dlaczego? Wyjaśniamy.

Click & collect – na czym to polega?

Wybuch pandemii miał wpływ na wiele aspektów życia. Nałożone przez rząd ograniczenia w przemieszczaniu się i konieczność utrzymywania dystansu społecznego zmienił także nawyki zakupowe Polaków. Można to zauważyć we wzroście popularności zakupów przez Internet, które stały się podstawowym kanałem obsługi klientów. Oprócz możliwości złożenia zamówienia za pośrednictwem aplikacji lub komputera, wiele sklepów wprowadziło usługę Click & collect. Polega ona na skompletowaniu koszyka, dokonaniu szybkiej płatności przez https://www.przelewy24.pl/ oraz odbiorze zamówienia w stacjonarnym punkcie. Nie trzeba więc czekać na dostawę ani ponosić związanych z nią dodatkowych kosztów. Po zakupy możesz pojechać w dogodnym terminie, nawet od razu po sfinalizowaniu transakcji.

Click & collect – dlaczego jest coraz popularniejsze?

Pandemia bez wątpienia przyczyniła się do wzrostu zainteresowania tą formą robienia zakupów. Click & collect ogranicza bowiem konieczności wychodzenia z domu oraz przemierzania alejek sklepowych w poszukiwaniu produktów. Z takiej usługi możesz obecnie skorzystać w większości sklepów, również spożywczych, elektronicznych czy odzieżowych. Dodatkową zaletą Click & collect jest możliwości wyboru najdogodniejszej metody płatności. Za zakupy możesz zapłacić nawet P24 i skorzystać ze środków z przyznanego limitu. W razie konieczności rozłożysz zamówienie na raty, co w czasach kryzysu związanego z pandemią, jest bardzo pomocne.

Click & collect to spore ułatwienie nie tylko w okresie zagrożenia COVID-19. Z tej usługi warto skorzystać ze względu na elastyczne podejście do wyboru metody płatności oraz oszczędność czasu.

Poprzedni artykułPraktycy radzą: jak inwestować w mieszkania, żeby zarobić?
Następny artykułKrzesła obrotowe – najpopularniejsze wyposażenie biura

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj