Actum – Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami

Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami to szereg czynności, które są istotne zarówno z punktu widzenia jej właściciela, jak i jej mieszkańców, którzy chcą mieszkać komfortowo i bezpiecznie. Odpowiednie zarządzanie pozwala również zoptymalizować zyski przynoszone przez nieruchomość oraz podnieść jej rynkową wartość. Oczywiście nie jest to proste, dlatego też rozwiązaniem może być powierzenie administrowania i zarządzania nieruchomości specjalizującej się w tym firmie, takiej jak Actum.

Actum – ponad 20-letnie doświadczenie w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami

Firma Actum powstała w 1998 roku opierając swoją działalność na administrowaniu nieruchomościami. Już 3 lata później stała się licencjonowanym zarządcą nieruchomości, co pozwoliło rozszerzyć ofertę o zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami komercyjnymi. Obecnie Actum to doświadczona załoga, która liczy ponad 20 pracowników zajmujących się bieżącą obsługą podlegających im budynków. Aktualnie firma skutecznie administruje przeszło 150 budynkami, których mieszkańcy mogą korzystać z dedykowanego systemu internetowej obsługi. Jest to nowoczesne rozwiązanie dające m.in. dostęp online do rachunków i płatności. Tego typu innowacyjne działania oraz elastyczność pozwoliło firmie prężnie się rozwinąć i stać się liderem rynku w północnym regionie kraju. Actum posiada obecnie siedziby w Gdańsku, Gdyni i Iławie, co pozwala skutecznie działać na rzecz klientów z tych lokalizacji.

Dlaczego warto postawić na Actum?

Zarówno administrowanie, jak i zarządzanie nieruchomością to szereg czynności, które są czasochłonne, wymagają posiadania odpowiedniej wiedzy oraz wiążą się z koniecznością wzięcia odpowiedzialności za swoje działania. Rozwiązaniem może być współpraca z wyspecjalizowaną firmą, która przejmie na siebie te obowiązki, a właściciel nieruchomości będzie od tego momentu pełnił jedynie funkcje nadzorcze. Oczywiście nawiązując tego typu współpracę należy wybrać wiarygodną i doświadczoną firmę, która zagwarantuję najwyższą jakość świadczonych usług. Przykładem może być Actum, czyli firma, która zatrudnia zespół specjalistów dokładających wszelkich starań by realizować strategię zarządzania daną nieruchomością, a jej mieszkańcom żyło się wygodnie i bezpiecznie. Korzystając z usług Actum można mieć pewność, że nieruchomością zajmą się kompetentni i wykwalifikowani pracownicy, którzy nie obawiają się również korzystać ze wsparcia specjalistów z różnych branż. Współpraca pozwala podnieść jakość funkcjonowania nieruchomości, zmniejszyć koszty jej eksploatacji oraz zwiększyć jej atrakcyjność, a co za tym idzie rynkową wartość. Dzięki temu właściciel nieruchomości optymalizuje swoje zyski, a mieszkańcy czują się komfortowo i bezpiecznie.

Co obejmuje ofert Actum?

Jak już wspomniono firma Actum świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie administrowania oraz zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami komercyjnymi. Co dokładnie znajduje się w ofercie? Klient może liczyć na kompleksową obsługę administracyjną, księgową, prawną oraz techniczną. Firma posiada również ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu remontów budynków, dochodzeniu uprawnień gwarancyjnych w przypadku nowych budynków, czy organizowaniu źródeł finansowania remontów i modernizacji budynków, których nie obejmuje już okres gwarancji. Szczegółowy zakres oferty można znaleźć na stronie: https://actum.pl.

Oferta firmy Actum kierowana jest do wspólnot mieszkaniowych oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, które zlokalizowane są w regionie północnej Polski. Skorzystanie z niej pozwoli zoptymalizować zarządzanie nieruchomościami oraz zwiększyć wynikające z tego zyski. Współpraca z firmą, która posiada ogromne doświadczenie, to również prestiż, który docenią dotychczasowi oraz potencjalni mieszkańcy nieruchomości.

Poprzedni artykułLeasing czy faktoring? Wybierz najkorzystniejszą opcję!
Następny artykułBłyskawiczna zmiana aranżacji pomieszczenia z płytami gips-karton i profilami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj