8 cech i zalet Digital Signage

Digital Signage jest platformą, która została pomyślana w taki sposób, żeby uczynić tworzenie reklam w dowolnym typie biznesu dostępnym dla każdego użytkownika. Oznacza to, że każdy wyznaczony pracownik firmy albo jej szef osobiście, bez wstępnego przygotowania i szkoleń będzie w stanie zrobić profesjonalną reklamę w kilka minut. 

Żeby było to możliwe i proste, przy konstruowaniu platformy Digital Signage współpracowali najlepsi specjaliści z zakresu inżynierii, informatyki i marketingu. 

Osiem najważniejszych zalet platformy

  1. Platforma i oprogramowanie jest całkowicie intuicyjne. Jeśli mamy własny pomysł na reklamę, to Digital Signage podpowie nam, jakie kolejne kroki mamy wykonać dla najlepszego efektu.
  2. Nasze własne konto na platformie. Zapewnia ono, że możemy sami wgrać nasze materiały promocyjne do bazy danych. Mogą one dotyczyć aktualnej oferty lub przyszłych promocji, atrakcyjnych cen lub ważnych okazji świątecznych. Przygotowanie takich materiałów oszczędzi czas w przyszłości.
  3. Dostęp do bazy danych. Nasze materiały promocyjne są przechowywane na naszym koncie i strzeżone są hasłem dostępu. Jednak, jeśli nie mamy własnych zdjęć, grafik lub spotów reklamowych, to możemy wykorzystać tysiące gotowych propozycji z ogólnej bazy danych platformy Digital Signage. Zdjęcia lub grafiki można także ściągnąć z Internetu. Platforma dysponuje również gotowymi szablonami reklam, w które wystarczy wgrać zdjęcia i opis produktu lub obsługi.
  4.  Ustawienia. Kiedy gotowe są reklamy, warto skorzystać z kalendarza platformy, żeby precyzyjnie ustalić czas, kiedy reklama będzie wyświetlana, oraz jak długo będzie widoczna na ekranach. W ten sposób ustala się również czas emitowania reklam z wyprzedzeniem.
  5. Kontrola. Platforma pozwala na stały podgląd i kontrolę emitowanych reklam. W każdym momencie można zmieniać jej zawartość, usuwać lub dodawać materiał bez utraty pozostałych części. 
  6. Dostępność. Z platformy można korzystać, używając wyznaczonego sprzętu w miejscu pracy. Zalogować się do Digital Signage można także z dowolnego laptopa lub smartfonu.
  7. Serwis. Zapewniamy bezawaryjność systemów składających się na platformę.
  8. Kompatybilność. Platforma współpracuje z każdym typem monitorów.

Jeśli nadal masz wątpliwości

Nasi specjaliści od obsługi technicznej klienta w każdej chwili są gotowi i otwarci, żeby sprawnie zamontować platformę w Twojej firmie, pokazać, jak się zalogować i otworzyć konto, oraz jak przygotować przykładową reklamę. Zapewniamy, że potem już nikogo nie będziesz potrzebował, tworząc własne reklamy. 

Poprzedni artykułJak przygotować się do pracy we Francji?
Następny artykułNajnowocześniejsze metody przeszczepu włosów w Turcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj