4 korzyści z wynajmowania biura serwisowanego

Biura serwisowane Warszawa to świetne miejsce dla freelancerów, jak i całych zespołów pracowników. W tej dedykowanej ich potrzebom przestrzeni, mogą całkowicie oddać się swoim obowiązkom. Jakie korzyści dla Twojego biznesu, niesie wynajem biura serwisowanego? Odpowiadamy.

Wygodna lokalizacja – biura serwisowane Warszawa

Biura serwisowane często znajdują się w centrach dużych miast takich Warszawa, Wrocław, Kraków, czy Katowice. To sprawia, że dotarcie pracowników czy klientów do siedziby jest banalnie łatwe. Wynika to z tego, że znane dzielnice są dobrze skomunikowane i można się do nich dostać zarówno autem, jak i komunikacją miejską czy rowerem. Dlatego umawiając się spotkanie biznesowe lub po prostu jadąc do pracy, masz pewność, że każda ze stron dobrze tam bez większych problemów.

Dodatkowo posiadanie biura w centrum dużego miasta daje możliwości do korzystania okolicznych restauracji, ośrodków kultury i innych atrakcji. Ty, Twoi pracownicy oraz klienci zawsze jesteście blisko najważniejszych punktów jak i wydarzeń w danej lokalizacji.

Oszczędność kosztów

Biura serwisowane urządzane są pod indywidualne potrzeby Twojej firmy. Oprócz standardowego wyposażenia takiego jak biurka, krzesła oraz internet, możesz poprosić pracowników placówki o dodatkowe udogodnienia. Jeżeli potrzebujesz artykułów biurowych bądź jakiekolwiek innego sprzętu, wystarczy, że zgłosisz taką okoliczność na recepcji. Taki układ umożliwia Ci zminimalizowanie kosztów, związanych z wyposażaniem biura.

Nie musisz martwić się także o utrzymywanie przestrzeni w czystości. W tradycyjnym modelu najmu biura, konieczne jest korzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej lub wykonywanie tych niezbyt przyjemnych obowiązków samemu. Natomiast w biurze serwisowanym, tego typu usługi są już w cenie.

Pomoc administracyjna

Załatwianie kwestii dokumentacji, czy korespondencji nie dla każdego jest banalnie łatwe. Nawet osoby, dla których jest to chleb powszedni, mogłyby w tym czasie zajmować się innymi obowiązkami związanymi z prowadzeniem i rozwijaniem firmy. Podpisując umowę na biuro serwisowane, możesz skorzystać z pomocy obecnych tam pracowników, którzy w Twoim imieniu będą odbierać telefony, listy, paczki i maile pod Twoją nieobecność lub na Twoją prośbę. Co więcej, przywitają Twoich ewentualnych gości, zaprowadzą do poczekalni lub właściwego pokoju oraz poczęstują kawą. W usługach biur serwisowanych możesz znaleźć także porady prawnicze, konsultacje księgowe i inne.

Prywatna i wygodna przestrzeń do pracy

W odróżnieniu od przestrzeni coworkingowych, w biurze serwisowanym obecny jesteś jedynie Ty oraz Twoi współpracownicy. Biuro dostosowane jest do Waszych potrzeb i nie musicie przejmować się niechcianymi dźwiękami i innymi rozpraszaczami. Jednak w każdej chwili, możecie korzystać ze wspólnych przestrzeni takich jak np. kuchnia, czy poczekalnia, gdzie istnieje szansa na poznanie osób ze swojej branży lub innych biznesów mogących wspomóc rozwój Twojej firmy. Biura serwisowane Warszawa, to świetne miejsce do powiększania swojej sieci kontaktów i rozwijania networkingu.

Poprzedni artykułKonto walutowe – ile może kosztować i jakie przynosi korzyści?
Następny artykułCzy w dobie pandemii da się wysłać paczkę do Chin?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj