3 pomysły na kosze świąteczne idealne dla klientów

Kosze prezentowe wręczane co roku na święta są elementem budowania dobrych relacji firmy z osobami korzystającymi z jej usług lub produktów. Elegancką paczką świąteczną możesz obdarować klientów, kontrahentów i partnerów. Co umieścić w koszu upominkowym od firmy? Zobacz 5 pomysłów na piękne zestawy!

1. Kosze świąteczne skrojone dla mężczyzny

Pomysłem na prezent dla klienta, który jest mężczyzną, mogą być kosze prezentowe zawierające dobry alkohol, na przykład whiskey, koniak czy wino. Jako dodatkowy element możesz dołączyć elegancką karafkę lub korkociąg. Oczywiście każdy mężczyzna ucieszy się z belgijskich czekoladek, włoskiej kawy czy miodu wytwarzanego w polskiej pasiece. Zobacz przykładowe wyszukane kosze prezentowe dla mężczyzn.

2. Kosze upominkowe dla kobiet – w rytmie SPA

Oczywiście kobiety też bardzo ucieszą się z dobrego alkoholu, ale ofertą specjalnie skierowaną do pań są paczki świąteczne w duchu SPA. W wyjątkowym zestawie możesz umieścić elementy dbające o wypoczynek i świetne samopoczucie. Co konkretnie włożyć do tego kosza? Na przykład czekoladki z dodatkiem kandyzowanego fiołka, pachnące kosmetyki SPA, wino czerwone Bicicleta Pinot Noir i luksusowy ręcznik kąpielowy. Zobacz inne przykłady dobrze skomponowanych świątecznych koszy, z których ucieszy się damska część współpracowników i klientów.

3. Zestawy świąteczne dla koneserów dobrych słodyczy

Oczywiście do świątecznego kuferka nie musisz wkładać alkoholu. Alternatywą może być dobra włoska kawa, czekoladki z ciemną truflą i sosem czekoladowym, praliny z nadzieniem waniliowym i zestaw luksusowych batoników. Ciekawym sposobem na personalizację takiego kosza prezentowego jest dobranie wszystkich elementów w kolorze Twojej firmy. Jeśli masz problem ze znalezieniem idealnych czekoladek we właściwym, na przykład fioletowym czy czerwonym opakowaniu, skontaktuj się z firmą zajmującą się koszami prezentowymi – konsultanci szybko doradzą w wyborze, prezentując ofertę słodkiego kosza upominkowego skrojonego na miarę potrzeb każdej działalności.

Jesteś ze swoim kontrahentem, partnerem biznesowym lub nawet klientem w przyjacielskich relacjach i wiesz, że ma dzieci? Przygotuj i dla nich miłą niespodziankę. W ozdobny worek prezentowy włóż łakocie dla najmłodszych. Również możesz dobrać słodycze w opakowaniach w wybranym kolorze. Paczka prezentowa dla dzieci to dodatkowy gest, który ma znaczenie w budowaniu relacji z najważniejszymi klientami i partnerami biznesowymi.

O czym pamiętać przy wyborze kosza prezentowego?

Pamiętaj, że liczą się małe detale – kuferek z polskiej wikliny czy skrzynka z drewna sosnowego z Podhala pozostanie z klientem przez wiele lat. Możesz je spersonalizować, dodając niewielkie logo. Klient będzie pamiętał, od kogo otrzymał taki miły prezent. Dodatkowo do możesz włożyć inne gadżety z nazwą firmy, na przykład ogrzewacze do rąk, notesy, misie czy eleganckie długopisy. Jest to subtelna forma reklamy i sposób na budowanie wizerunku firmy. Miłe gesty i kojarzące się z przyjemnością elementy cementują dobre relacje z klientami, a to jak wiadomo podstawa dobrze prosperującego biznesu.

Poprzedni artykułNie tylko monety bulionowe, czyli co warto zwiedzić w Kanadzie
Następny artykułSzybki, sprawny i skuteczny zestaw narzędzi do rozwiązywania problemów związanych z danymi w systemach Machine Vision

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj